کد خبر: ۲۹۰۹۰۴
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
نماینده شوشتر در مجلس گفت گروهی خاص از نمایندگان مجلس به سخنان محمد جواد ظریف در جلسه غیرعلنی اعتراض کردند که با نکوهش اکثریت مجلس روبرو شدند.
آفتاب‌‌نیوز : محمدسادات ابراهیمی درباره جزییات غیرعلنی مجلس که با حضور وزیر امورخارجه و اعضای تیم هسته ای در حال برگزاری است، گفت: در ابتدای این جلسه علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی توضیحاتی را درباره مسایل فنی و صنعت هسته ای به نمایندگان ارایه کرد.

او گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی درجلسه غیرعلنی امروز مجلس توضیحاتی را در مورد نتایج نشست لوزان سوئیس به نمایندگان ارایه کردند که این توضیحات مورد موافقت اکثریت قرار گرفت.

نماینده شوشتر گفت: در ادامه محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه و رییس هیات مذاکره کننده هسته ای ایران توضیحاتی را در مورد سیاست های 1+5 و چگونگی انجام تعهدات از سوی 1+5 به نمایندگان ارایه کرد. ظریف بیان کرد که « نتایج کنونی با حساسیت و هوشیاری به دست آمده است».

به گزارش ایرنا، سادات ابراهیمی گفت: در هنگام این صحبت ها چند نماینده از گروهی خاص اعتراضاتی داشتند که اعتراض آن ها مورد نکوهش اکثریت مجلس قرار گرفت. کلیات مجلس با سخنان ظریف و صالحی موافق است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین