کد خبر: ۲۹۰۹۳۱
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در جلسه غیرعلنی امروز بسیاری از ابهامات نمایندگان درمورد نشست لوزان سوئیس برطرف شد، گفت: این جلسه در جهت گیری مجلس در مورد مذاکرات موثر خواهد بود.
آفتاب‌‌نیوز : مطهری جلسه غیرعلنی امروز مجلس با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و اعضای تیم هسته ای را جلسه خوبی ارزیابی کرد و افزود: اطلاعات جدیدی در این جلسه به ما داده شد.

وی با تاکید بر این که ما در این جلسه اطلاعات فنی جدیدی کسب کردیم، اظهارداشت: فکر می کنم بسیاری از ابهامات نمایندگان در این جلسه برطرف شده باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: فضای مجلس و اکثریت نمایندگان ، موافق صحبت های تیم مذاکره کننده هسته ای بود.

مطهری درمورد نمایندگانی که مخالف صحبت های ظریف بودند، گفت: این موضوع از دو حال خارج نیست یا این افراد فکر می کنند ما واقعا به دنبال تولید بمب اتمی بودیم و هستیم و بنابراین در مذاکرات شکست خوردیم، یا این که اینها یک نگاه سیاسی به مساله دارند و حب و بغض های سیاسی در قضاوت آنها تاثیر می گذارد.

به گزارش ایرنا، محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس به مدت دو ساعت برای نمایندگان در مورد نتیجه نشست سوییس توضیحاتی دادند، این در حالی است که محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه در جلسه روز یکشنبه هفته جاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سوالات نمایندگان پاسخ داد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین