کد خبر: ۲۹۰۹۶۸
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸
بر اساس توافق به عمل آمده بین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و شرکت لیزینگ موسسه اعتباری کوثر و شرکت دیار خودرو، انواع خودرو با شرایط سهل و ویژه به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز : در سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح راستای تکریم بازنشستگان و به منظور قدرشناسی از خدمات آنها، بر اساس توافق به عمل آمده با شرکت لیزینگ موسسه اعتباری کوثر و شرکت دیار خودرو، انواع خودرو با شرایط سهل و ویژه به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌کند.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان مذکور، ۵۰ درصد قیمت خودرو به صورت نقد و مابقی آن به صورت تسهیلات بانکی ارائه می‌شود. همچنین مدت بازپرداخت تسهیلات ۴۸ ماه است.

لازم به ذکر است نرخ تسهیلات ۱۵ درصد و با توجه به تضمین بازپرداخت تسهیلات توسط سازمان بازنشستگی، برای دریافت تسهیلات نیاز به هیچگونه تضمین و یا معرفی ضامن نیست.

طبق این اطلاعیه، در صورت بروز هرگونه تغییر در هزینه‌های جانبی از قبیل بیمه شخص ثالث، هزینه‌های مالیات، عوارض و غیره همچنین تغییر در قیمت خودروها از سوی شرکت تولید کننده، در زمان صدور، اسناد به قیمت اعلام شده اضافه و متقاضیان موظف به پرداخت کسری واریزی هستند. رنگ خودروها بر اساس موجودی هر ماه در شرکت دیار خودرو تعیین می شود و سازمان بازنشستگی و همچنین شرکت دیار خودرو هیچگونه تعهدی در قبال رنگ خودرو ندارند.

همچنین زمان تحویل خودروها پس از واریز پیش پرداخت به حساب تعیین شده، نزد موسسه اعتباری کوثر و تکمیل پرونده و ارائه به شرکت دیار خودرو حداکثر یک تا سه ماه کاری است. امکان تاخیر در تحویل خودرو بعد از مدت مذکور وجود خواهد داشت که در این صورت توسط شرکت دیارخودرو به میزان ۲۰ درصد سالیانه به نسبت وجه پیش پرداخت در ماه اول و ۲۵ درصد در ماه‌های بعد، به عنوان هزینه تاخیر پرداخت خواهد شد.

مبلغ پیش پرداخت به شماره حساب اعلام شده در سایت سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به نشانی www.esata.ir ، موسسه اعتباری کوثر و در وجه حساب پشتیبان دیار باید واریز شود.

این اطلاعیه به متقاضیان توصیه کرده قبل از واریز وجه، ابتدا بندهای مندرج در فرم "رعایت موارد الزامی" را با دقت مطالعه و پس از آن در مورد واریز پیش پرداخت اقدام کنند.

به گزارش مهر، لازم به ذکر است؛ مشخصات خودروهای قابل واگذاری، قیمت و شرایط آن در آدرس اینترنتی یاد شده، درج شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین