کد خبر: ۲۹۱۷۸۷
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
عده ای از حاضرین در داخل مسجد تحریر صدای علاء و جمال را شنیده اند که گفته اند "مردم دوستتان داریم". یکی از فیسبوک های طرفداران مبارک حضور پسران او در این مراسم را نمایش عشق مردم به دو فرزند مبارک خوانده است.
آفتاب‌‌نیوز :
 پسر "حسنی مبارک" رییس جمهوری پیشین برکنار شده مصر مدتی است که از اتهامات تبرئه شده و از زندان آزاد شده است. این هفته او در یک مراسم تشییع جنازه در مرکز شهر قاهره دیده شده اسد.

به گزارش خرداد، شبکه خبری "العربیه" با انتشار عکس "علا" پسر ارشد و "جمال" جوانترین پسرو او در مراسم تشییع جنازه می نویسد: "شرکت کنندگان در مراسم به شدت از آنان استقبال کردند. تصاویر تلویزیونی نشان می دادند که آنان از سوی مادر "مصطفی بکری" میزبان این مراسم به شدت مورد استقبال قرار گرفتند. تصاویر منتشر شده از سوی روزنامه "الیوم -7" نشان می دهد که پسران مبارک توسط حاضرین احاطه شده اند و برخی به سرعت در حال عکس گرفتن از آنان هستند."
 
این شبکه خبری در ادامه افزوده است که عده ای از حاضرین در داخل مسجد تحریر صدای علاء و جمال را شنیده اند که گفته اند "مردم دوستتان داریم". یکی از فیسبوک های طرفداران مبارک حضور پسران او در این مراسم را نمایش عشق مردم به دو فرزند مبارک خوانده است.

شبکه خبری العربیه در ادامه افزوده است که این استقبال از پسران مبارک در حالی صورت گرفته که تا پیش از اعتراضات سال 2011 میلادی در مصر آن دو به عنوان نمادهای فساد دولتی قلمداد می شدند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین