کد خبر: ۲۹۲۰۱۴
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
علي مطهري از بايکوت خبري آيت الله هاشمي رفسنجاني در رسانه ملي انتقاد کرد و گفت: ما بايد به کسي مثل آقاي هاشمي که از ياران امام خميني بودند اعتماد و خاطرات او را مورد قبول کنيم و الا اساسا بايد در اصل انقلاب شک کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش انا علي مطهري، نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي درباره سخنان اخير آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در همايش «بانوي انقلاب اسلامي» و هجمه منتقدان به اظهارات ايشان اظهار کرد: هر کس بايد در اظهار نظر خود آزاد باشد و رسانه‌ها هم بايد نظر همه مقامات کشور را به طور دقيق منتشر کنند.

وي با انتقاد از عملکرد رسانه ملي در پخش گزينشي سخنان برخي از مقامات تصريح کرد: ما ديديم در پخش سخنراني‌هاي همايش بانوي انقلاب، صدا و سيما اساسا صحبت‌هاي آيت‌الله هاشمي رفسنجاني را بايکوت کرد.

نماينده تهران در مجلس ادامه داد: بهتر است کساني که انتقادي را قبول ندارند با منطق توضيح دهند. بالاخره آقاي هاشمي درباره نوع رفتارهايي که در زندان‌ها مي‌شود و برخي انتقاد‌هايي که از سوي دلواپسان به دولت نسبت داده مي‌شود، مطالبي را بيان کرده است که بهتر است منتقدان به آنها پاسخ دهند.

عضو کميسيون فرهنگي مجلس همچنين با اشاره به واکنش برخي مسئولان نظامي کشورمان به سخنان آيت‌الله هاشمي رفسنجاني گفت: اين افراد مسئول طبق توصيه بنيان‌گذار انقلاب اسلامي بهتر است وارد اين مقولات نشوند زيرا امام خميني (ره) تاکيد داشتند نظاميان وارد سياست نشوند چون حزب نيستند.

مطهري همچنين درباره خاطره آيت‌الله هاشمي رفسنجاني درباره انتخابات ۸۴ رياست جمهوري اظهار کرد: ما بايد به کسي مثل آقاي هاشمي که از ياران امام خميني بودند اعتماد و خاطرات او را مورد قبول کنيم و الا اساسا بايد در اصل انقلاب شک کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین