کد خبر: ۲۹۲۴۵۶
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
قطار پنج ستاره زندگی، در جهت توسعه ناوگان مسافری ریلی کشور و به منظور ارائه خدمات جدید شرکت حمل و نقل ریلی رجاء بطور رسمی راه اندازی شد.
آفتاب‌‌نیوز :
 سید حسن موسوی نژاد مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با بیان اینکه قطار پنج ستاره زندگی، جدیدترین قطار وارد شده به ناوگان کشور است گفت: از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی این قطار در سطح بالاتری از قطارهای موجود قرار دارد. 
 
وی افزود: قطار زندگی از میهمانداران آموزش دیده و تحصیلکرده خانم و آقا برای ارائه خدمات به مسافرین بهره گرفته است. 
 
موسوی نژاد گفت: قطار زندگی با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر و از نوع چهار تخته پلور سبز با تزیینات ویژه و امکانات و خدمات فرهنگی، سرگرمی و گردشگری در قالب برنامه های سمعی و بصری ارائه کننده خدمات بهتر خواهد بود. 
 
وی در ادامه گفت: سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران ، سفارش کتاب از کتابخانه و سفارش به کافه برای سرو انواع نوشیدنی و خوراکی و وجود فروشگاههای سیار هدایا از جمله خدمات جدیدی است که در این قطار ارائه می شود. 
 
موسوی نژاد افزود: آشپزخانه این قطار از سالن رستوران مجزاست و مسافرین می توانند مراحل طبخ و آماده سازی غذا را در آشپزخانه مشاهده کنند و بعد سفارش خود را انجام دهند ضمن اینکه رستوران این قطار در دو طبقه و با ظرفیت صد و ده نفر همزمان و در کلاس رستوران های پنج ستاره است. 
 
مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء در ادامه گفت: هم اکنون این قطار با سه حرکت رفت و برگشت از تهران به مشهد و بالعکس آماده جابجایی مسافرین و ارائه خدمات است. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، وی با بیان اینکه قطار زندگی شب رو است و ساعت حرکت آن از تهران به مشهد 18 و 30 دقیقه و بعد از یازده ساعت به مقصد می رسد افزود: تمامی وسائل و امکانات رفاهی کوپه های چهار نفره این قطار از بهترین تجهیزات موجود در کشور است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین