کد خبر: ۲۹۲۴۸۰
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۸
سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: با هم فکری و همکاری با وزارت نفت باید راه حلی برای پرداخت حجم عظیم یارانه ها پیدا کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
 محمدباقر نوبخت درباره پرداخت ماهانه سه هزار و 500 میلیارد تومان یارانه از سوی صنعت نفت و این که وزیر نفت، پرداخت این حجم از یارانه را 'له کننده' عنوان کرده است، گفت:در تبصره ٢٠ بودجه سال ٩٤ منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها مشخص شده است که باید در همین بخش هزینه شود و نمی توان در جای دیگری از آن استفاده کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با اشاره به نیاز صنعت نفت به حجم عظیمی از سرمایه گذاری و تسهیلاتی که دولت برای این صنعت در نظر گرفته است، گفت: در قانون بودجه استفاده از صندوق توسعه ملی برای زیر ساخت های صنعت نفت پیش بینی شده است؛ این امکان برای صنعت نفت وجود دارد که بتواند از منابع این صندوق که خود آن را برای اقتصاد ایران فراهم کرده، برخوردار شود.

به گزارش ایرنا از وزارت نفت؛نوبخت افزود: تلاش ما این است تا سرمایه های مورد نیاز برای توسعه زیرساخت ها و برنامه های صنعت نفت را از صندوق توسعه ملی فراهم کنیم و دیگر نیاز های کشور را از طریق مالیات پاسخ دهیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین