کد خبر: ۲۹۲۶۹۵
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱
مردم بحرین برای چندمین روز متوالی به خیابان‌ها آمده و اعتراض خود را به دولت برای برگزاری مسابقات «فرمول ۱» اعلام کردند.
آفتاب‌‌نیوز : با گذشت یک روز از آغاز مسابقات فرمول-1 (رالی) در بحرین، اهالی منطقه بوری و المعامیر، بحرین شب گذشته تظاهراتی تحت عنوان «فرمول خون را متوقف کنید» علیه رژیم آل خلیفه برپا کردند.

به گزارش فارس، همچنین تعدادی از اهالی منطقه بوری درخیابان منتهی به بازار،علاوه بر رد کردن آغاز مسابقات رالی دربحرین، شعارهای ضد رژیم آل خلیفه سردادند و ازتمام ملت بحرین خواستند که تا حصول تمام مطالبات انقلاب، ایستادگی کنند.مسابقات رالی بحرین، از روز گذشته (جمعه) شروع شده است که انقلابیون اعتقاد دارند برگزاری این مسابقات در شرایط فعلی کشور در راستای سرپوش گذاشتن به نقض گسترده حقوق بشر در این کشور است.

اعتراضات بحرین

طبق این گزارش، صبح امروز (شنبه) نیز نیروهای امنیتی بحرینی جستجوی خانه به خانه خود را بخصوص در مناطق الدیه، عالی و بوری برای دستگیری تعدادی از جوانان انقلابی آغاز کردند وهمچنین مسیر رفت وآمد تعدادی از مناطق بحرین را بطور کامل بستند.شب گذشته نیروهای امنیتی یکی از جوانان اهالی منطقه بوری سید عدنان سید باقر، را به بهانه شرکت در تظاهرات دستگیر و به مکان نامعلومی بردند و همچنین در منطقه کرانه در بحرین نیز، نیروهای رژیم آل خلیفه 3 تن از جوانان اهالی منطقه را دستگیر کردند.

منطقه الدیه نیز از صبح امروز توسط نیروهای امنیتی ر‫ژیم آل خلیفه در محاصره کامل قرار گرفته است به طوری که نیروهای امنیتی در منطقه الدیه جست‌وجوی خانه به خانه خود را بخصوص در نزدیکی میدان شهداء آغاز کردند و تعدادی از خانه‌ها را به بهانه جستجوی افراد مورد نظر ویران کردند.
بحرین
صبح امروز نیز، اهالی تعدادی از مناطق بحرین، تظاهراتی را در جهت محکوم کردن رژیم آل خلیفه به خاطر دستگیری تعدادی از جوان خود از روز گذشته برگزار کردند و جوانان منطقه چندین لاستیک را آتش زدند. ظهر امروز نیز، مردم منطقه « عالی» نماز خود را در محل مساجد تخریب شده به دست حکومت بحرین برپا کردند.اعتراضات مردم یحرین به برگزاری مسابقات «فرمول1» همچنان ادامه دارد و غروب امروز (شنبه) بار دیگر انقلابیون قصد حضور در خیابان‌ها برای اعتراض را دارند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین