کد خبر: ۲۹۲۷۵۰
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
آفتاب‌‌نیوز : خراسان نوشت: دختر ۲۳ ساله اي که طعمه يک فرد شياد در شبکه هاي اجتماعي قرار گرفته و چند ميليون تومان را فقط به اميد آشنايي و ازدواج با يک خواننده موسيقي پاپ از دست داده بود، در تشريح ماجرا به مشاور و مددکار اجتماعي پليس فتاي خراسان رضوي گفت: حدود ۲ سال قبل زماني که در دانشگاه تحصيل مي کردم يکي از همکلاسي هايم تصوير يکي از خوانندگان موسيقي پاپ را که در گوشي تلفن همراهش ذخيره کرده بود به من نشان داد و به تعريف و تمجيد از صداي زيبا و حيرت انگيز او پرداخت.

آن روز پروانه چند قطعه از اجراهاي آن خواننده را برايم پخش کرد، اما نمي دانم چگونه و به طور خيالي عاشق تيپ و قيافه و صداي دل انگيز آن خواننده ايراني شدم.

از آن روز به بعد فقط به جمع آوري پوستر، تصاوير و آهنگ هاي او فکر مي کردم و مدام نزد دوستان و بستگانم از اين خواننده سخن مي گفتم به طوري که او همه افکارم را به خود مشغول کرده بود و همواره با گذاشتن هدفون به آهنگ هاي او گوش مي کردم و تصاويرش را در اتاقم و حتي داشبورد خودروام چسبانده بودم.

ديگر همه از عشق خيالي من به آن خواننده پاپ مطلع بودند و من هم اميدوار بودم شايد روزي بتوانم با او ازدواج کنم. پس از آن که ليسانس گرفتم و بيکار بودم نيز دست از اين اعمال برنداشتم تا اين که روزي تصوير او را در يکي از شبکه هاي اجتماعي که من هم عضو آن گروه بودم مشاهده کردم.

ديگر از خوشحالي در پوست خودم نمي گنجيدم تا اين که ارتباطم را از طريق چت با او آغاز کردم. او هم پس از مدتي به من ابراز علاقه کرد و من از اين موضوع بسيار خوشحال بودم تا اين که روزي او از من خواست يک ميليون تومان به حسابش واريز کنم چون مدعي بود در آن شرايط به حساب بانکي اش دسترسي ندارد.

درخواست هاي او چند بار ديگر هم تکرار شد و من هم به خاطر علاقه اي که به او داشتم بدون تأمل مبالغ ميليوني را پرداخت مي کردم به اميد اين که روزي با او ازدواج کنم و همه آرزوهاي ديرينه ام برآورده خواهد شد، اما پس از مدتي وقتي ديدم مورد تمسخر يکي از بستگانم قرار گرفته ام به ماجرا مشکوک شدم و تازه فهميدم که يکي از آشنايانم با تصوير جعلي، خود را به نام خواننده مورد علاقه من معرفي کرده است و خودش در مشهد سکونت دارد. بلافاصله ارتباطم را با او قطع کردم، اما او مرا تهديد کرد که همه مطالب و تصاويرم را براي پدرم ارسال مي کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین