کد خبر: ۲۹۲۸۴۱
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۶
روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور تا چهارشنبه ادامه دارد. کارشناس سازمان هواشناسی گفت: این افزایش دما در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور محسوس‌تر است. سامانه بارشی در حال خروج از شرق کشور است.
آفتاب‌‌نیوز : امین‌حسین نقشینه در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: امروز بارش‌ها و رگبارهای پراکنده را در بخش‌هایی از شرق کشور شاهد خواهیم بود که این سامانه در حال خروج از شرق کشور است.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: انتظار داریم طی 12 ساعت آینده در جنوب، جنوب غرب تا جنوب شرق کشور وزش باد سرعت بگیرد که این وزش باد در بخش‌هایی از جنوب، مرکز، جنوب غرب و جنوب شرق موجب پدید آمدن گرد و غبار خواهد شد.

او گفت: در بیشتر مناطق کشور از امروز تا چهارشنبه افزایش دما را داریم که این افزایش دما در سواحل شرقی دریای خزر و شمال شرق کشور محسوس‌تر است.

نقشینه با بیان اینکه بیشینه دمای تهران امروز، فردا و پس‌فردا به ترتیب 24، 25 و 27 درجه سانتیگراد می‌شود، گفت: تهران در 12 ساعت آینده غبار محلی همراه با آسمانی صاف تا کمی ابری را شاهد خواهد بود و کمینه دمای آن به 13 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

به گزارش نسیم آنلاین، کارشناس سازمان هواشناسی شهرکرد را با دمای 1 درجه زیر صفر سردترین و بندرعباس را با 35 درجه بالای صفر گرمترین مراکز استان‌ها خواند و گفت: فریدون‌شهر اصفهان و اسد‌آباد همدان سردترین نقاط کشور با دمای 2 درجه زیر صفر و دلگان سیستان و بلوچستان با دمای 42 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه کشور در 12 ساعت گذشته بودند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین