کد خبر: ۲۹۲۹۱۱
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۰
سیاسی می گوید از همه آنهایی که به پرسپولیس کمک کرده اند تشکر می کند.
آفتاب‌‌نیوز : ایسنا نوشت: در حالی که در خبرها آمده بود حمیدرضا سیاسی از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیسی ها استعفا داده است اما او در گفت و گو با ایسنا این خبر را طور دیگری مطرح کرده و گفته است:« من امروز استعفا دادم. گویا شرایط به گونه‌ای بود که باید استعفا می‌دادم. این موارد به آقای خادم ارتباطی ندارد. ان‌شاءالله در زمان فروش باشگاه هزینه‌هایی که من پرداخت کرده‌ام را در نظر خواهند گرفت. شرایط به گونه‌ای بود که اگر می‌ماندم حساسیت ایجاد می‌شد بنابراین ترجیح دادم فعلا از پرسپولیس جدا شوم. البته استعفای من باید در مجمع باشگاه مورد بررسی قرار گیرد اما تا زمانی که این اتفاق بیفتد من در پست خود خواهم بود. قبلا هم گفته بودم چند روز بعد به باشگاه می‌رویم تا هیات مدیره را تشکیل دهیم و درباره مباحث مختلف صحبت کنیم.»

سیاسی در پاسخ به این سوال که اگر با استعفای شما مخالفت شود آیا حاضر هستید در این باشگاه به فعالیت‌تان ادامه دهید گفت: هر تصمیمی که بگیرند من به آن احترام می گذارم. من فردا پشت میز خودم می‌نشینم تا وضعیت باشگاه را بررسی کنم.»

سیاسی درباره وضعیت نژادفلاح هم گفت:« نژاد فلاح برای باشگاه زحمت کشیده است. من از ایشان تشکر می‌کنم. او در نبود من اختیارات مدیرعامل را داشته است اما تا زمانی که استعفای من مورد بررسی قرار گیرد من مدیرعامل باشگاه هستم. آقای نژاد فلاح تا این لحظه که من اطلاع دارم قائم مقام مدیرعامل باشگاه است. همان اختیاراتی که قبل از این داشت را سعی می‌کنم برایش فراهم کنم تا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.»

سیاسی درباره هزینه‌هایی که حسین هدایتی برای باشگاه پرسپولیس کرده است نیز گفت:« از همه آن‌هایی که به پرسپولیس کمک کردند تشکر می‌کنم. حتما زمانی که باشگاه واگذار شود حساب‌هایی که به باشگاه پرداخت شده جزو دیون باشگاه خواهد بود و به طلبکاران پرداخت خواهد شد.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا موافق برکناری حمید درخشان و آمدن برانکو ایوانکوویچ بودید اظهار کرد: « من به دلیل اینکه نبودم نمی‌توانم درباره این مسائل صحبت کنم. در آن زمان مدیرانی که می‌توانستند تصمیم بگیرند این تصمیم را گرفته‌اند. من فقط می‌توانم آن تصمیم را بررسی کنم و خودم را با شرایط فعلی وفق دهم اما درباره تغییرات در کادر فنی باید بگویم این تغییرات باید با حضور کارشناسان باشد چون یک نقطه حساس است. در آنجا نظر من به تنهایی کفایت نمی‌کند. این طور که من متوجه شدم کمیته فنی مجددا در زمانی که من نبودم فعال شده است. این‌ افراد باید درباره کادر فنی نظر بدهند. تا به حال من برای تغییر کادر فنی از کمیته فنی و اعضای هیات مدیره کمک می‌گرفتم.»

او تصریح کرد:« با توجه به شرایطی که باشگاه دارد و بدهی‌هایی که به جا مانده و در شرایطی که هیچ معجزه خاصی هم صورت نمی‌گیرد، مدیرعامل جدید اگر بخواهد کار کند با مشکلاتی مواجه است. به خاطر همین موضوع تا زمانی که با استعفایم موافقت شود و مدیرعامل جدید انتخاب شود به کارم ادامه می‌دهم، یعنی فردا صبح من به باشگاه می‌روم.»

سیاسی درباره ادامه همکاری باشگاه پرسپولیس و شرکت بهنام پیشرو کیش هم گفت:« در این باره اطلاعات زیادی ندارم. اگر به باشگاه بروم اطلاعاتی به دست خواهم آورد تا درباره این موضوع تصمیم‌گیری کنم اما اگر باشگاه نیاز به هزینه داشته باشد قطعا من پرداخت می‌کنم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین