کد خبر: ۳۰۳۵۹۸
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶

اقدام بی‌شرمانه مرد 32 ساله برای هتک حیثیت همکلاسی‌اش

با تلاش ماموران پليس فتا استان فارس فردي که با استفاده از شبکه اجتماعی فيس بوک ، موجب هتک حيثيت هم دانشگاهی خود شده بود ، شناسايي و دستگير شد .
آفتاب‌‌نیوز :
 رئيس پليس فتا فارس در تشريح اين خبر گفت: فردی با ارائه مرجوعه قضائي به اين پليس مدعي شد شخصي با ساخت صفحه اي در شبکه اجتماعي فيس بوک و با قرار دادن شماره تلفن همراه وي به همراه تصاوير و مطالب غير اخلاقي علاوه بر هتک حيثيت موجب ايجاد مزاحمت هاي متعدد تلفني و سلب آرامش وي شده است.

سرهنگ "سيد موسي حسيني" ادامه داد: همچنين شاکي در اظهارات خود بيان نمود از طريق ايميل ناشناسي پيام هاي تهديد آميز براي وي ارسال مي شود که در اين راستا به کسي مظنون نمي باشد و خواستار رسيدگي به پرونده خود شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،وي خاطر نشان كرد: با توجه به حساسيت موضوع تيم عملياتي پليس فتا جهت شناسايي متهم يا متهمان تشکيل شده که در ادامه کارشناسان پليس فتا با اقدامات فني و تخصصي موفق به شناسايي متهم شدند.

سرهنگ "حسيني" گفت: متهم که هيچ گاه فکر نمي کرد روزي توسط پليس شناسايي شود، مردي 32 ساله و همکلاسي شاکي مي باشد که در ابتدا منکر انجام هرگونه عمل مجرمانه اي شد اما در ادامه با ديدن مستندات ديجيتال به بزه انتسابي خود اعتراف و انگيزه خود از اين عمل مجرمانه را انتقام گيري اعلام كرد.

رئيس پليس فتا فارس افزود: يکي از مواردي که باعث مي شود متهمان اين فضا را به عنوان يک فضاي مناسب جهت انجام اعمال مجرمانه خود انتخاب کنند، اين است که گمان مي کنند هيچ گاه شناسايي نمي شوند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین