کد خبر: ۳۰۹۴۷۰
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷

كشته شدن مادر عروس در مراسم عروسي

شادي با اسلحه در مراسم عروسي، به قتل مادر عروس منجر شد.
آفتاب‌‌نیوز : فرمانده انتظامي شهرستان شيراز در تشريح اين خبر گفت: در پي دريافت خبري مبني بر تيرخوردگي يكي از شهروندان در يكي از باغ‌هاي مجالس در اطراف شهرك صدرا شيراز، بلافاصله ماموران كلانتري صدرا براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ بهادر اسماعيلي افزود: ماموران با حضور در محل مشاهده كردند يك نفر با قصد نمايش شادي با اسلحه ساچمه‌زني در عروسي و به‌صورت غيرعمد يكي از مهمان‌هاي حاضر در باغ را مجروح كرده كه وي به علت شدت جراحات وارده فوت كرده است.

 وي تصريح كرد: ماموران در بازرسي از باغ سه سلاح سوزني و فاقد مجوز را كشف كردند و در‌اين راستا سه متهم دستگير و به كلانتري انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان شيراز با بيان اينكه تحقيقات در اين مورد ادامه دارد، افزود: خانواده‌ها و شركت‌كنندگان در مراسم‌ عروسي نبايد با ايجاد هيجان‌هاي كاذب براي مردم مزاحمت ايجاد كنند و حمل و تيراندازي با اسلحه در مراسم عروسي علاوه بر پيگرد قانوني براي عاملان آنها موجب به وجود آمدن حوادث ناگوار و مرگبار براي خود آنها و اطرافيان مي‌شود.

به گزارش اعتماد، سرهنگ اسماعيلي هشدار داد: ماموران انتظامي استان فارس با افرادي كه بخواهند با اعمال مجرمانه خود باعث برهم زدن نظم و امنيت عمومي شوند، برخورد خواهند كرد.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین