کد خبر: ۳۰۹۹۱۴
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
در صورت رقابت عادلانه و قانونی بتیجه انتخابات به کام اصلاح طلبان خواهد بود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: عده‌ای که مسئولیتی در برگزاری انتخابات ندارند از ماه‌ها قبل اصلاح طلبان را با عناوین مختلف از جمله "رد صلاحیت" تهدید می کنند و اصرار دارند جریان اصلاح طلب در انتخابات شرکت نکنند اما اصلاح‌طلبان باید نشان دهند با تهدیدهای اینچنینی عقب نشینی نمی‌کنند.
آفتاب‌‌نیوز :
دکتر محمدرضا عارف در دیدار جمعی از نخبگان استان لرستان به ویژگی‌های این استان  اشاره کرد و گفت: مردم استان لرستان مظهر صبر،ایمان،شکیبایی،تلاش و خستگی نا پذیری هستند و همواره در حالی که مشکلات را به جان خریده‌اند خواستار حیثیت کشور و بزرگ‌داشت نام و یاد شهیدان و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند.

به گزارش امید،عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: متاسفانه این استان دچار محرومیت و دردهای مزمن است باید اقدامات قابل توجه‌ای برای توسعه استان  صورت  بگیرد. البته مردم نجیب لرستان در عین تحمل مشکلات همواره مدافع عظمت و استقامت کشور بوده و هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اظهار نظر حاضرین در جلسه در ارتباط با فعالیتهای بنیاد امید ایرانیان ،خاطرنشان کرد: بنیاد امید ایرانیان با نگاهی درازمدت تشکیل شد و نتیجه انتخابات 92 نگاهی بود که در بنیاد امید ایرانیان دنبال می شد یعنی حاکم شدن عقلانیت و خرد جمعی در فعالیتهای اجتماعی و سیاسی.

عارف با بیان اینکه در بنیاد امید ایرانیان اصرار داریم فعالیت حزبی انجام ندهیم به روند طی شده در بعد از حوادث ناگوار 88 در کشور اشاره کرد و یادآور شد: بسیاری از فعالان رقیب اصلاحات بعد از حوادث 88 بر این باور بودند فاتحه اصلاحات خوانده شده است و حتی تعبیر "مرگ اصلاحات" را به کار می بردند. در آن فضایی که ناامیدی در بدنه اصلاح طلبان حاکم بود تلاش کردیم  با ایجاد انگیزه برای جوانان و ایجاد شور انتخاباتی ، در انتخابات حضور جدی و تاثیر گذار داشته باشیم و خوشبختانه در این مسیر موفق بودیم.

وی با بیان اینکه در انتخابات خرداد 92 فرصت ارزشمندی برای نظام خلق شد تا برخی از عوارض ناگوار 88 ادامه پیدا نکند،گفت: بعد از برگزاری ارزشمند انتخابات ریاست جمهوری تلاش کردیم حفظ فضای انتخابات و سرمایه اجتماعی عظیم ایجاد شده در اولویت  قرار بگیرد به همین دلیل فعالیت جدی می کنیم تا انتخابات اسفند 94 در طراز بالاتری از انتخابات ریاست جمهوری 92 با همکاری با همه دست اندرکاران امر انتخابات برگزار شود.

رئیس بنیاد امید ایرانیان انتخابات مجلس شورای اسلامی را برای اصلاح طلبان بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: پتانسیل اصلاح طلبان مطمئنا بش از 50 درصد رای است  و در گذشته بخصوص در انتخابات دوم خرداد 76 نشان داده شد مردم به تفکر اصلاح طلبی علاقه مند هستند و درصورت وحدت و همگرایی بین جریان اصلاح طلب و رقابت عادلانه و قانونی بین جریان‌های مختلف سیاسی نتیجه انتخابات مجلس  به کام اصلاح طلبان خواهد بود.

وی تاکید کرد: عده‌ای که مسئولیتی در برگزاری انتخابات ندارند از ماه‌ها قبل اصلاح طلبان را با عناوین مختلف از جمله "رد صلاحیت" تهدید می کنند و اصرار دارند جریان اصلاح طلب در انتخابات شرکت نکنند اما اصلاح طلبان باید نشان دهند با تهدیدهای اینچنینی عقب نشینی نمی‌کنند و در انتخابات حضور جدی خواهند داشت.تلاش ما این است که  که انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم را در اسفندماه داشته باشیم.

عارف شعار اصلی اصلاح طلبان در انتخابات اسفند را " ارتقاء جایگاه مجلس" عنوان کرد و گفت: جریان رقیب اصلاحات می خواهد اصلاح طلبان را درگیر حاشیه کند باید مراقبت کرد با حفظ انسجام تشکیلاتی درگیر حاشیه ها نشویم.

در ابتدای این دیدار برخی از نخبگان استان لرستان گزارشی از وضعیت سیاسی،فرهنگی و اقتصادی این استان ارائه کردند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
احمدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۳
11
1
خود کرده را تدبیر نیست اصلاحطلبان نبایداز رد صلاحیت بترسند باید از عملکرد خود بترسند که باید در مقابل ان پاسخگو باشند ایا از خودت پرسیده اید چرا خودت رد صلاحیت نمی شوید چون گفتار وکردارت با موازین وباعرف جامعه مغایرت ندارد وکسی هم نمی تواند شما را رد کند عامل رد افراد باید در خودشان جستجو کنند چون کسی که زیاده خواهی می کند نمی تواند مردم خواهی بکند باید اول خودش اصلاح کند تا بعد بتواند مردم را اصلاح کند ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که شود هستی بخش مردم حدمت گزاران خود را دوست دارند وانها را فراموش نمی کنند ش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین