کد خبر: ۳۱۰۱
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۸۴ - ۱۵:۲۳
آفتاب‌‌نیوز : براي ملتي بزرگ و آرمان خواه كه در مسير كسب رضايت الهي با حفظ استقلال و كرامت انساني خود به آينده اي باشكوه مي انديشد. فزون خواهي ها و روحيه استكباري قدرت شيطاني آمريكا تا زماني كه سردمداران اين نظام بر سر عقل و انصاف نيامده اند همچنان يك تهديد مداوم است و براي ملت بزرگ كه صفحات تاريخ جهان و منطقه را با خط زرين خود به نيكي و مراعات ارزش هاي انساني رقم مي زند هوشياري همراه با تدبير و تبديل تهديد به فرصت، تنها با چنگ زدن به ريسمان الهي و حفظ همبستگي خود و حضور بي بديل در تمام صحنه هاي حماسه ساز اجتماعي تحقق مي يابد، امروز هيچ مغز متفكر سياسي در دنيا نمي تواند قدرت شكست ناپذير حضور مردم در هر صحنه اي را ناديده بگيرد، بايد بپذيريم كم هزينه ترين روش ها در حفظ نظام مردم سالار ديني و تند كردن آهنگ خدمت به مردم و ساختن كشوري پيشرفته و جلودار حفظ همبستگي ملي و مشاركت عمومي مردم است،در ادامه چند تذكر را ضروري مي بينم:

1- اقرار به اشتباه يا كوتاهي و كم كاري توسط هر مديري در جامعه امري پسنديده و ميمون است. گذشت از حقوق شخصي و سختگيري نكردن براي مردم در خور تحسين است و اما آيا يك مدير عالي رتبه كوتاهي و كم كاري يا ندانم كاري مدير زيردست را مي تواند ناديده بگيرد و آيا اين از حقوق شخصي مدير عالي رتبه است كه قابل گذشت و اغماض باشد، اميدوارم روياي برخورد با مدير ناتوان و ناكارآمد كه براي مردم ما يك آرزوي كمتر دست يافتني شده است يك روزي عملي شود. با صداقت عرض مي نمايم مسئوليت كوتاهي در برخورد با هر مدير ناتوان و ناكارآمدي در ابتدا به عهده بالاترين مسئول اجرايي در مرحله بعد با مجلس شوراي اسلامي است. آيا مي شود از كنار افزايش بي رويه و آزار دهنده قيمت ميوه و چند قلم كالاي ديگر در ايام نوروز به راحتي گذشت. آيا وقت آن نرسيده كه مسئولان عالي رتبه از هر فرصتي به جاي مظلوم نمايي و گذشتن بزرگوارانه از كنار مسئوليت خودشان، متواضعانه مسئوليت بعضي اشتباهات را بپذيرند و حداقل از مردم شريف ميهن اسلامي كه با دست آنها به كرسي رياست تكيه زده اند عذرخواهي كنند، از همكاران عزيز به ويژه كميسيون هاي ذي ربط درخواست دارم نسبت به افزايش بي رويه بعضي قيمت ها در ايام نوروز بدون كوچكترين افاضي از وزراي محترم مربوطه توضيح بخواهند.

2- انتخابات رياست جمهوري را در پيش داريم، در اين دوره از انتخابات تفاوت هايي را با گذشته شاهد هستيم كه بعضاً مثبت و قابل توجه است، تفاهم و يكدلي و برخوردهاي دوستانه ما بين تمام طرفداران داوطلبين احتمالي جاي شكر و سپاس به درگاه الهي دارد و البته به آن دسته قليل از روزنامه كه با تيتر اول سعي در بزرگ نمايي بعضي اختلاف سليقه ها دارند متذكر مي شوم اين عزيزان از بزرگان دين سوال كنند كه اين روش آيا روش الهي است يا شيطاني؟ و اگر اين شيوه را شيطاني يافتند آن را ترك كنند. جا دارد به عزيزان داوطلب پست رياست جمهوري عرض نمايم.

شما عزيزان با ظرفيت اين قانون اساسي كه ميثاق ملي مي باشد به صحنه مي آييد اگر اين ظرفيت را براي اداره قوي، كارآمد و خوب كشور كافي نمي دانيد بهتر اين كه به صحنه نياييد چرا كه در صورت انتخاب سال ها وقت خود را به جاي خدمت به كشور و مردم صرف بحث و مجادله در مورد اختيارات خواهيد كرد و طرفداران شما هياهو براي هيچ به راه خواهند انداخت و اگر معتقد هستيد ظرفيت و توان اختيارات رياست جمهوري در قانون اساسي براي اداره خوب كشور كافي است كه هست به جاي طرح شعارهاي مرتبط با اين قشر و آن قشر اين بيابان و آن كوه و آن دريا به ارائه برنامه هاي خود در دو بخش كالبدشكافي مشكلات كشور در بخش هاي مختلف و راه حل هاي اساسي، علمي و قابل عمل بپردازيد و آن را در معرض قضاوت و انتخاب مردم قرار دهيد.

3- به همان ميزان كه درست هزينه كردن امري ممدوح است بي حساب و كتاب هزينه كردن از بيت المال خلاف و درخور توبيخ است در اينجا به يك نمونه اشاره مي كنم.

ساختماني 13 طبقه در سال 65 در تهران احداث مي شود (متعلق به يك وزارتخانه و در اختيار يكي از مراكز مرتبط) اخيراً به دنبال حذف آن مركز از زيرمجموعه هاي وزارتخانه اين ساختمان به كشتيراني فروخته مي شود و جالب است همان وزارتخانه فروشنده در حال تخريب داخلي حداقل ده طبقه ساختمان است از سازمان بازرسي مي خواهم اين مورد را كه اطلاعات آن را در اختيار آنها قرار دادم پيگيري نمايند.

در پايان از همه مسئولان كه با هماهنگي جهت حل مشكلات منطقه لنجان فعاليت مي كنند تشكر مي نمايم.
والسلام
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین