کد خبر: ۳۲۰۴۹۱
تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
حاجی مایلی کهن و یک انفجار خبری جدید ؛ این بار در حاشیه بازی پرسپولیس و ملوان جام حذفی.
آفتاب‌‌نیوز :
محمد مایلی کهن را نمی توان دوست نداشت و البته نمی توان دوستش داشت و از رفتارهایش متعجب نشد و خرده نگرفت. حاجی می گوید معلم اخلاق است اما رفتارهایش آیا به واقع الگویی است برای جوانان؟

او این بار در پایان بازی پرسپولیس و ملوان به شدت از سوشا مکانی برای فریادهایش در زمین انتقاد گرده و گفته:« این بازیکن فقط یادش رفته بود قمه به زمین ببرد. »

به گزارش خبرآنلاین، این جمله را بی شک او درست می گوید اما همین مایلی کهن شصت یا شصت و یک ساله حتی این را بر نمی تابد که به ازای همه طرفدارانی که دوستش دارند ، گروهی هم او را با تشویق کروش یا دایی ، به چالش بکشند و رو به سوی شان اسکناس 50 هزار تومانی می گیرد و پولکی خطاب شان می کند. این البته اولین بار نیست که حاجی درد اخلاق دار فوتبال ما ، اینچنین شاکی می شود. این رفتار او درست همان رفتار است که در سال های جوانی برای تنبیه هواداری انجام داد که حرف بدی زده بود و به ازایش مدتی را در محرومیت به سر برد. منتهی این بار رفتارش متناسب با 60 سالگی و تعداد معترضین بوده است. جنسی از رفتار کنترل نشده که شاید ریشه اش را در فریادهای سوشا مکانی هم بتوان دید. برای مایلی کهن که دوستش داریم و می دانیم دردش ، درد پاک شدن فوتبال است ، همچنان می نویسیم آنچه شما انجام می دهید ، الگویی مناسب برای جوانان علاقمند به فوتبال نیست حاج آقا.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین