کد خبر: ۳۲۲۲۲۴
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی:
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از تعیین تکلیف متقاضیان وام ازدواج سال‌های 1392 و 1393 خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : سیدعلی اصغر میرمحمد صادقی به جلسات بانک مرکزی با اعضای هیات مدیره بانک‌ها به منظور تعیین تکلیف وام ازدواج اشاره کرد و افزود:‌ متقاضیان وام ازدواج که در سال 1392 ثبت نام کرده‌اند تا 10 مهر امسال و متقاضیان وام ازدواج که در سال 1393 ثبت نام کرده‌اند تا پایان آذرماه سال جاری تسهیلات ازدواج می‌گیرند.

میرمحمد صادقی با اشاره به اینکه تا آذرماه امسال دیگر نباید متقاضی وام ازدواج قبل از سال 1394 در سامانه باقی مانده باشد تصریح کرد: اگر متقاضی اعتراض دارد که تسهیلات خود را دریافت نکرده به شرط اینکه به شعب بانک‌های منتخب مراجعه کرده و مدارک او نیز کامل باشد می‌تواند درخواست خود را برای بررسی به بخش اعتباری و یا نظارت بانک مرکزی ارسال کند.

وی به مزدوجین و متقاضیان ثبت نامی وام قرض الحسنه سال 1393 نوید داد به شرط مراجعه به شعب منتخب بانک‌ها و تکمیل مدارک خود، تا پایان آذرماه سال جاری تسهیلات وام ازدواج را دریافت می‌کنند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تاکید کرد: متقاضیان باید توجه داشته باشند که ظرف 10 الی 12 روز برای تکمیل پرونده به شعبه بانکی که در سامانه ثبت نام کرده‌اند مراجعه کنند و در صورتی که طی دوماه اقدامی از سوی متقاضی صورت نگیرد نام او خودبخود از سامانه ازدواج حذف می‌شود و دیگر حق هیچگونه شکایت و یا درخواست ثبت مجدد نیز وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام بانک مرکزی، میرمحمد صادقی گفت: از اول فرودین تا 6 مهر ماه سال 1394 از طریق سامانه وام ازدواج و بانک‌ها به بیش از 352 هزار نفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین