کد خبر: ۳۲۷۲۸۰
تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۲
برادر شیشه‌ای وقتی خواهرش را کشت در کمپ پنهان شد.پلیس در جست‌وجوی قاتل نوعروس بود که با تماس صاحب یک کمپ روبرو شد.
آفتاب‌‌نیوز : ساعت ۹ شب ۲۸ مهرماه سال جاری مردی هراسان دختر جوانی را که از ناحیه صورت و گردن با ضربات چاقو زخمی شده بود به بیمارستان شهدای یافت‌آباد رساند.
حال دختر جوان هرلحظه بدتر می‌شد تا اینکه دقایقی بعد آتنا ۲۸ ساله با وجود اقدامات پزشکان تسلیم مرگ شد.

ماجرای این جنایت خیلی زود از سوی پرسنل بیمارستان شهدای یافت‌آباد به مأموران کلانتری ۱۵۳ مخابره شد و دقایقی نگذشته بود که مأموران برای بررسی‌های تخصصی وارد عمل شدند. تحقیقات میدانی نشان می‌داد آتنا با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

وقتی مشخص شد دختر جوان قربانی جنایت خانوادگی شده است بازپرس منافی آذر در دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا تیمی از اداره ۱۰ پلیس آگاهی، قاتل را ردیابی کنند.
وقتی تجسس‌ها نشان داد آتنا به دست برادر شیشه‌ای‌اش به قتل رسیده است یکی از برادران آتنا درحالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود و در محل حضور داشت در بازجویی به پلیس گفت: برادر ۲۶ ساله‌ام به نام رسول برای ترک اعتیاد در کمپ چیتگر بود تا اینکه شب حادثه از آنجا فرار کرد و به خانه آمد. متوجه شدیم وی در حیاط شیشه می‌کشد، او پس از مدتی سراسیمه وارد خانه شد و ناگهان با چاقو به خواهرم حمله‌ور شد و گریخت.

در این لحظه همه ما شوکه شده بودیم و نمی‌دانستیم چه کنیم، خواهرم غرق در خون بود و هر لحظه حالش وخیم‌تر می‌شد تا اینکه سراسیمه او را به بیمارستان رساندیم ولی خیلی دیر شده بود.

با اظهارات این برادر غمگین تحقیقات ویژه پلیسی کلید خورد و مأموران به سرنخی از قاتل فراری رسیدند.

ساعت ۶ عصر یکم آبان ماه سال جاری درحالی که کارآگاهان به دنبال ردی از رسول بودند شخصی با برادر رسول تماس گرفت و گفت از این قاتل فراری اطلاعاتی دارد.وی در تماس تلفنی خود را مدیر یک کمپ ترک اعتیاد در قلعه‌حسن‌خان معرفی کرد و گفت: به رفتارهای رسول مشکوک شده‌ام و وی هنوز در اینجا به سر می‌برد.با بدست آمدن این اطلاعات، در عملیات ویژه پلیسی به مدیر کمپ اطلاع داده شد رسول قاتل فراری است و نگذارد وی فرار کند.

با این تماس پلیس سریعاً خود را به محل رساند و رسول را دستگیر کرد. این درحالی بود که مدیر کمپ در اظهاراتش به مأموران گفت: رسول وقتی وارد کمپ شد شرایط خوبی نداشت، به رفتارهایش مشکوک شدم از او یک شماره تماس خواستم که اشتباهی بود. با اصرارهای من سرانجام یک شماره داد که می‌گفت برادرش است و پس از آن متوجه شدم وی قاتل فراری است.با دستگیری رسول تحقیقات پلیس برای انگیزه قتل دختر بی‌گناه آغاز شد.رسول ۲۶ ساله که باور نداشت تنها خواهرش را با دستان خودش به قتل رسانده با ناباوری به پلیس گفت: ساعت ۳ شب ۲۷ مهرماه خیلی شیشه کشیده بودم و در حالت عادی نبودم، برای بهتر شدن قرص خوردم ولی حالم بدتر شد تا صبح بیدار ماندم وقتی وارد خانه شدم نمی‌دانم چه شد که به خواهرم حمله کردم. هیچ اختلافی با هم نداشتیم خیلی پشیمانم.

این قاتل خواهرکش صبح دیروز در غیاب بازپرس پرونده، پیش روی بازپرس احمد بیگی در شعبه هفتم قرار گرفت و با ناراحتی جزئیات قتل آتنا را به گردن گرفت.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین