کد خبر: ۳۲۷۵۶۵
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به اين سوال كه چرا پس از تاييد برجام توسط رهبري، همچنان شاهد تخريب دولت، مذاكره‌كنندگان و نمايندگان حامي برجام در مجلس هستيم مسعود پزشكيان از نمايندگان اصلاح‌طلب مجلس شوراي اسلامي از هدف منتقداني مي‌گويد كه بعد از نامه مقام معظم رهبري هم مشغول تخريب دولت و مذاكره‌كنندگان هستند.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ايلنا، او اما يك تاكيد ويژه هم دارد و مي‌گويد كه مردم با دلواپسان همراه نيستند. مسعود پزشكيان، با تاكيد بر فصل‌الخطاب بودن نامه رهبري به رييس‌جمهور درباره اجراي برجام، اظهار كرد: مقام معظم رهبري با تحرير اين نامه سعي‌ كردند، مجموعه اختلاف‌هاي موجود درخصوص برجام را به يك وحدت و جمع‌بندي مشخص برسانند تا ديگر گروه‌هاي موافق و مخالف برجام روبه‌روي هم صف‌آرايي نكنند.

در فضايي كه برخي تداعي مي‌كردند اگر كسي با برجام مخالفت كند، ضد رهبري است؛ نامه رهبري به‌نوعي نقطه پاياني بر اين جدل‌ها بود و البته هم‌اكنون هم برخي سعي مي‌كنند، اين نامه را در راستاي نظرات خود تفسير كنند.

عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به اين سوال كه چرا پس از تاييد برجام توسط رهبري، همچنان شاهد تخريب دولت، مذاكره‌كنندگان و نمايندگان حامي برجام در مجلس هستيم، تصريح كرد: متاسفانه گروهي به نفع‌شان نيست دستاوردي را كه توسط دولت و مجلس و با هماهنگي رهبري به دست آمد، درست ارزيابي كنند.

نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو با انتقاد از كساني كه با اهانت و توهين به مسوولان نظرات‌شان را بيان مي‌كنند، يادآور شد: اگر امروز نظر واقعي جامعه را بپرسيد، مي‌بينيد كه مردم با اين جريان‌ها همراه نيستند.

اين افراد فقط مي‌خواهند با بي‌احترامي نظرات‌شان را اعمال كنند. اگر بي‌احترامي كردن اصول است و اگر بداخلاقي راه ائمه و بزرگان دين است، بگويند كدام امام و پيامبر و كدام انسان مذهبي و درستي چنين برخوردهايي مي‌كنند؟! كدام اصول مي‌گويد كه بايد با توهين و ارعاب كارتان را پيش ببريد؟!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین