کد خبر: ۳۲۸۷۴۸
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
شامگاه 11 آبان ماه به دنبال یک مورد درگیری دسته جمعی در جاده مخصوص که بین چند نفر از اراذل و اوباش صورت گرفته بود و این درگیری موجی از نارضایتی در بین اهالی محل ایجاد کرده بود.
آفتاب‌‌نیوز : اکیپی از ماموران کلانتری ابوسعید عازم محل شدند که موفق به دستگیری یک از عاملاتن درگیری شدند ولی مابقی تبهکاران از محل گریختند.

به دنبال این موضوع پرونده ای در کلانتری ابوسعید تشکیل و جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران طی بررسی‌ها و با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی و با فعال سازی منابع اطلاعاتی دریافتند که عامل اصلی این درگیری فردی به هویت ناصر بوده که با یکی دیگر از دوستان خلافکارش به نام اردشیر جهت تسویه حساب مالی خود با چند تن دیگر از اراذل اوباش ایجاد درگیری در جاده مخصوص کرج کردند.

در ادامه ماموران پلیس امنیت با راهنمایی ناصر که توسط عوامل کلانتری دستگیر شده بود، متهم دوم پرونده را در یک قرار صوری بازداشت و به پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل کردند.

با دستگیری متهم دوم پرونده (اردشیر) مشخص شد که از دیگر عاملان اصلی این درگیری وحشت آور اوباشی به نام منصور بوده که وی نیز با هماهنگی مقام قضایی در مخفیگاهش دستگیر و به جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر گفت: تحقیقات از هر سه متهم جهت دستگیری دیگر اراذل و اوباش ادامه دارد .
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین