کد خبر: ۳۲۸۷۸۳
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۲
روزنامه واشنگتن پست نوشت احتمالا یکی از مقامات ارشد سابق آژانس امنیت ملی آمریکا این ماه به کودک آزاری منجر به قتل اعتراف خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش پایگاه اینترنتی این روزنامه آمریکایی، برایان او کالاهان Brian O'Callaghan سال گذشته در ارتباط با مرگ پسر سه ساله خود بازداشت شد. در آن زمان مقامات گفتند وی چند این کودک را تا حد مرگ کتک زده است. او کالاهان و همسرش چند ماه پیش از آن حادثه کودک را از کره جنوبی به فرزندخواندگی قبول کرده بودند. براساس گزارش دادگاه این مقام سابق احتمالا به جرم خود اعتراف خواهد کرد، جرمی که حکم مجازات آن تا 40 سال زندان است.

دادستانی با طرح اتهام قتل درجه یک موافقت کرده است که احتمالا حکم آن حبس خواهد بود. اوکالاهان از زمان بازداشت خود در فوریه سال 2014 در زندان مونتگومری به سر می برد. اوکلاهان از ژانویه تا سپتامبر سال 2003 در عراق به عنوان مترجم ارتش فعالیت می کرده و در این مدت مدال ها و جوایز زیادی دریافت کرده است. پس از آن وی به آژانس امنیت ملی آمریکا می پیوندد و در سمت های مختلف کارشناسی و مدیریتی فعالیت می کند. آخرین سمت وی رئیس دفتر بخش چین و کره بوده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین