کد خبر: ۳۲۸۸۹۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
یک اشتباه استراتژیک دست مخالفان دولت یازدهم را که برای تخریب رییس جمهور از یک اتاق فکر تغذیه می شوند، رو کرد تا افکار عمومی راحت تر اعضای این کمیته جنگ روانی را شناسایی کند.
آفتاب‌‌نیوز :
شاید هیچکس فکرش را هم نمی کرد که اتاق جنگ روانی علیه دولت یازدهم که چندماه قبل، علاوه بر رییس جمهور برخی دیگر از اعضای کابینه نیز به فعالیت شدید آن اشاره کرده بودند، به این زودی، سربازان خود را لو بدهد!

به گزارش آفتاب به نقل از خبرآنلاین، یک اشتباه استراتژیک از سوی فرمانده این اتاق رسانه ای باعث شد هم نام اعضا لو برود و هم هم افزایی آنها برای پروژه های تعریف شده علیه دولت.

سربازان این اتاق فکر تخریبی و گاه افراطی، خیلی ارزان از سایه بیرون آمدند و متاسفانه یک نهاد نظامی امین و خادم را نیز برای این بازی دو سر باخت، هزینه کردند.

حدود 10 رسانه، به طور هماهنگ، از حضور در نمایشگاه مطبوعات انصراف دادند و برخی هم با بیانیه هایی آن را تحریم کردند؛ گذشته از اینکه برخی از این رسانه ها اصلا قصد حضور در نمایشگاه را نداشتند و ثبت نامی انجام نداده بودند تا آن را تحریم کنند، حرکت هماهنگ این رسانه ها، جز تخریب چهره نهاد پشتیبان شان، ثمره دیگری ندارد؛ چرا که نمایشگاه مطبوعات یک بزم حرفه ای و جدی است برای تضارب آرا و بیان آزاد دیدگاه ها و تریبونی موثر برای بیان نقطه نظرات جناح های مختلف سیاسی.

اشتباه استراتژیک این رسانه ها برای مظلوم نمایی جعلی و استفاده از حربه تحریم، تکلیف افکار عمومی با دلواپسان و افراطیون و مخالفان دولت را روشن کرد؛ مردم حالا دیگر می دانند پروژه های تخریبی علیه دولت از توپخانه کدام رسانه ها آتش می شود و در کدام رسانه ها دنبال می شود. هم قسم‌ها خیلی زود خودشان را لو دادند.

کاش حداقل افشاشدن لیست مخالفان دولت یازدهم که در فکر پایان کار دولت در سال 96 هستند، به انتخابات مجلس گره می خورد و نه یک نمایشگاه صنفی!

شانس بزرگ حسن روحانی این است که مخالفان دولت او که پروژه پایان دولت او را کلید زده اند، خیلی زود خود را آفتابی کردند تا مشخص شود آنها منتقد دولت نیستند، مخالفانی هستند که زخم انتخابات هنوز آزارشان می دهد.

نام این رسانه ها را به خاطر بسپارید و از این پس در بحران هایی که برای دولت طراحی و اجرا خواهد شد، ردشان را بگیرید.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
0
26
خو اعلام میکردین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
0
28
من که نامی از این 10 رسانه تو متن خبر شما نمیبینم !
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
1
21
ای کاش این ده رسانه را اعلام میکردین و ماهم میگفتیم ، برید از دولت دکتر روحانی عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین