کد خبر: ۳۲۸۹۰۵
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۷
دبیرکل فدراسیون فو‌تبا‌ل گفت: صحبت‌هایی که درباره اختلاف من و کا‌ر‌لوس کی‌روش زده می‌شود را رسانه‌ها پخش کرده‌اند و من هیچ اختلافی با کسی ندارم.
آفتاب‌‌نیوز :
علیرضا اسدی درباره اظهارات دوطرفه و اختلافات اخیر خود با کا‌ر‌لوس کی‌روش، سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل گفت: من با کسی کاری ندارم و هیچ واکنشی هم نسبت به حرف‌های هیچ شخصی نشان نمی‌دهم. در واقع باید بگویم که من هیچ اختلافی با هیچ کسی ندارم.

به گزارش آفتاب به نقل از ایسنا، او در پاسخ به این سوال که اگر اختلافی نیست دلیل مصاحبه‌های اخیر و بیانیه‌های او و کی‌روش چیست؟ توضیح داد: هدف همه ما موفقیت تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل است. این چه حرفی است که از طرف خبرنگاران عنوان می‌شود. تمام این صحبت‌ها را رسانه‌ها پخش کرده‌اند و هیچ اختلافی وجود ندارد و امیدوارم تیم ‌ملی ببرد و موفق باشد.

اسدی درباره فستیوال فو‌تبا‌ل پایه دختران نیز گفت: در تمام ورزش بانوان یکسری مشکلات وجود دارد که شکی در آن نیست، اما باید با بر‌نامه‌ریزی و رعایت خط قرمزها فضایی را ایجاد کنیم که ورزش بانوان به بهترین رده ارتقاء یابد و موفق باشد.

دبیر کل فدراسیون فو‌تبا‌ل در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: باید این فستیوال‌ها و برنامه‌های توسعه فو‌تبا‌ل بانوان مداوم باشد و استعدادیابی به خوبی صورت بگیرد چرا که اگر این موضوع محدود باشد فقط زحمات ما به هدر می‌رود و به هدفمان نمی‌رسیم.

او در پایان گفت: در همه دنیا اختلافاتی مربوط به حمایت از ورزش بانوان و آقایان وجود دارد و در کشور ما این موضوع بیشتر است اما باید با بر‌نامه‌ریزی صحیح این اختلافات را بر طرف کنیم و بر‌نامه‌ریزی و فعالیت مناسبی داشته باشیم. قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا اتفاق خوبی بود که فضای جدیدی را در فو‌تبا‌ل و فوتسال بانوان باز کرد و باعث شد بسیاری از خانواده‌ها اجازه دهند تا دختران خود به ورزش حر‌فه‌ای بپردازند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین