کد خبر: ۳۲۹۷۷۳
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱
مدير شبكه دو سيما، طي نامه‌هاي جداگانه‌اي مدير گروه كودك و نوجوان و مدير پخش اين شبكه را توبيخ و جانشين مدير پخش و مسئول نظارت نهايي برنامه‌هاي شبكه را از مسئوليت خود بركنار كرد.
آفتاب‌‌نیوز :
در پي بي‌دقتي صورت گرفته در بخشي از برنامه «فيتيله» روز جمعه ۱۵ آبان ماه، محمدرضا جعفري جلوه مدير شبكه دو سيما، طي نامه‌هاي جداگانه‌اي مدير گروه كودك و نوجوان و مدير پخش اين شبكه را توبيخ و جانشين مدير پخش و مسئول نظارت نهايي برنامه‌هاي شبكه را ضمن توبيخ از مسئوليت خود بركنار كرد.

جعفري‌جلوه در نامه توبيخ مدير پخش و مدير گروه كودك و نوجوان شبكه دو با اشاره به غفلت و بي‌دقتي صورت گرفته در برنامه فيتيله، ضمن تذكر جدي و توبيخ كتبي، به هوشياري و مراقبت بيش از پيش آن‌ها در حوزه مديريتي‌شان تاكيد كرده است.

 در بخشي از نامه بركناري جانشين مدير پخش شبكه دو نيز آمده است:

«عرصه نظارت و پخش برنامه‌ها در صداوسيما، عرصه خطير لحظه‌ها و دريغ‌هاست كه گاه يك سهل‌انگاري و لغزش موجب خساراتي است جبران ناپذير، مصداق اين امر آنچه كه در بازبيني و پخش برنامه فيتيله‌اي‌ها در روز جمعه ۱۵ آبان‌ماه جاري حاوي اهانت نسبت به يكي از عزيزترين اقوام غيور اين سرزمين يعني آذري ها رخ داد و عليرغم توجه بازبين اوليه اين برنامه و اشاره درست ايشان به اشكالات برنامه، به‌سبب فقدان تشخيص و اغماض بلاوجه شما به آزردگي گروهي از مردم عزيز بدل شد. لذا ضمن تذكر جدي و توبيخ كتبي، از مسئوليت و ايفاي نقش در اين عرصه بركنار مي‌شويد.»
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین