کد خبر: ۳۲۹۸۵۳
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
مدير عامل بانك صادرات ايران:
​اسماعیل للـه گاني مدیرعامل بانک صادرات ایران ضمن سفر به استان هرمزگان از شعب این بانک بازدید و بر لزوم توسعه آموزش و ترویج بانکداری الکترونیکی تاکید کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، اسماعیل للـه گانی ضمن بازدید از شعب این بانک در استان هرمزگان در سخناني با بیان اهمیت آموزش بانکداری نوین گفت: آموزش و توسعه دانش و مهارت ها منابع انسانی، به خصوص در دنیای پرتحول کنونی امری ضروری است چراکه افزایش مهارت های منابع انسانی در ارتقا کیفی و کمی محصولات و خدمات بانک نقش اساسی ایفا می کند.

وی افزود: يكي از راههاي كاهش هزينه ها و افزايش كارآيي در جامعه بهره مندي از ابزارهاي بانکداری نوين است كه در اين خصوص آموزش کارکنان به عنوان عرضه كنندگان اين  خدمات و  شهروندان به عنوان مصرف كنندگان نهايي از اهميت بسيار بالاي برخوردار  و ضرورت ترويج آن ضرورتي انكار ناپذير است.

او در ادامه تاكيد كرد: آموزش فرهنگ و اصول بانكداري نوين به مثابه يك اصل پايه اي از سوي اين بانك پيگيري مي شود زيرا آموزش هاي ما تنها مختص كاركنان نبوده بلكه مي كوشيم تا مفاهيم  بانکداری نوين را به لایه های مختلف جامعه انتقال دهيم.

للـه گانی در ادامه تصریح کرد: بانک صادرات ایران با درک این مهم که کسب نتایج و دسترسی به اهداف بدون آموزش و ترویج مفاهیم و دانش روز نمی تواند محقق شود، نسبت به بازنگری در شیوه و اصول آموزش خود به کاركنان اقدام و طی برنامه ای مدون آخرین دستاوردهای عرصه بانکداری را در میان کارکنان آموزش می دهد.

وی یادآور شده: یکی از الزامات تحقق اهداف این گونه بانکداری همراه ساختن جامعه وترویج آن در میان جامعه است. بر این اساس طرح ترویجگران بانکداری نوین را در شعب عملیاتی نموده كه طي آن مفاهيم و روش هاي استفاده از محصولات به متقاضيان عرضه مي گردد.

مدیر عامل در ادامه سخنانش با اشاره به راه اندازی ٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری گفت: این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و هموطنان راه اندازي٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در دستور کار قرار داده است. که بر اساس آن متقاضیان و مشتریان می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات بانکی همچون نحوه دریافت تسهیلات، استفاده از خدمات الکترونیکی و... از خدماتی از قبیل: بیمه، خدمات ارزی و صرافی، کارگزاری بورس و... برخوردار گردند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین