کد خبر: ۳۳۵۰۴۶
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
پس از عدم تصویب طرح اخذ جریمه از مشترکان پرمصرف آب در هیئت دولت و شورای عالی اقتصاد، اینبار در صحن مجلس نیز این طرح نتوانست توافق نمایندگان را به دنبال داشته باشد و برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران مجلس نهم ارجاع شد.
آفتاب‌‌نیوز : پس از آنکه وزارت نیرو موفق به گرفتن موافقت هیئت دولت و شورای عالی اقتصاد برای اخذ جریمه از مشترکان پرمصرف آب در تابستان 94 نشد، این موضوع برای فصل گرم سال 95 در دستور کار مجلس قرار گرفت.
 
قرار بود در بندی از طرح یک فوریتی بهینه سازی مصرف آب شرب این موضوع در کمیسیون عمران بررسی شده و برای تصویب به صحن مجلس بیاید.
 
پس از بررسی آن در کمیسیون عمران مجلس و به تصویب رسیدن طرح اخذ جریمه از مشترکان پر مصرف آب در این کمیسیون، امروز این موضوع در صحن مجلس مطرح شد اما به تصویب نمایندگان نرسید.
 
البته این بند از طرح یک فوریتی بهینه سازی مصرف آب شرب، از سوی نمایندگان رد نشد و دوباره برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران مجلس ارجاع داده شد.
 
به گزارش تسنیم، طبق ماده 3 طرح یک فوریتی بهینه سازی مصرف آب شرب، وزارت نیرو موظف است ظرف مدت 3 ماه از تاریخ ابلاغ این قانون، آیین نامه اجرایی اخذ جریمه از مصرف کنندگان بیش از الگوی مصرف در وضعیت تنش و بحران آبی را تهیه کند و به تصویب هیأت وزیران برساند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین