کد خبر: ۳۳۶۹۲۱
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
نظريه پردازان توطئه با بررسي تصاوير شبيه به ولاديمير پوتين – رئيس جمهور روسيه مدعي شدند پوتين از عنصر جاودانگي برخوردار است.
آفتاب‌‌نیوز : نظريه پردازان توطئه با بررسي تصاوير شبيه به رئيس جمهور روسيه، مدعي شدند پوتين فناناپذير است.

به گزارش ديلي ميل، نظريه پردازان توطئه با بررسي تصاوير شبيه به ولاديمير پوتين – رئيس جمهور روسيه مدعي شدند پوتين از عنصر جاودانگي برخوردار است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، با ورود دو تصوير به شبکه هاي اجتماعي – تصاويري که شباهت بسيار زيادي به رئيس جمهور روسيه دارند، گمانه زني هايي مطرح شده است که از جاودانه بودن پوتين حکايت دارند.

شباهت عجيب پوتين به سرباز روسي؛76 سال پيش+عکس

اين تصاوير که به سال هاي 1920(1299) و 1941 (1320) باز مي گردند، دو سرباز روس را نشان مي دهد که شباهتي عجيب و غير طبيعي به رئيس جمهور کنوني روسيه دارند. همين موضوع به فرضيه جاودانه بودن رئيس جمهور روسيه دامن زده است و بر همين اساس، برخي مي گويند ولاديمير پوتين بيش از 63 سال دارد!

"ديسکلوز تي وي" در گزارشي نوشت: عکس هايي در شبکه هاي اجتماعي دست به دست مي شود که شباهت زيادي به رئيس جمهور روسيه دارند. اين موضوع باعث شده است برخي مدعي شوند تصاوير مذکور، متعلق رئيس جمهور روسيه است. برخي مي گويند ولاديمير پوتين همان ولاد سوم – ولاد به ميخ کشيده شده و يا ولاد دراکولا – است که در سال 1431 متولد شد.

برخي نيز مدعي شدند ولاديمير پوتين "ليزا گراديني دل جيوکوندو" -- زني که گفته مي شود مدل داوينچي براي نقاشي معروف موناليزا بود -- است. آنها مدعي شدند ولاديمير پوتين از قدرتي برخوردار است که مي تواند در زمان سفر کند و در جسم شخصيت هاي مختلفي ظاهر شود.

هيچ يک از فرضيه هاي بالا از لحاظ علمي به اثبات نرسيده است. تنها واقعيت موجود در خصوص ولاديمير پوتين اينست که وي 63 سال دارد، رئيس جمهور روسيه است و سوارکاري نيز مي کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین