کد خبر: ۳۳۷۰۱۸
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۰
قائم مقام وزیر بهداشت از دستگیری و بازداشت ضارب بیمارستان سوسنگرد خبر داد .
آفتاب‌‌نیوز :
ایرج حریرچی که برای رسیدگی به این حادثه به سوسنگرد رفته است، گفت: دو حادثه در بیمارستان سوسنگرد رخ داده است که اولی مربوط به مادر بارداری است که به علت اختلاف خانوادگی در اورژانس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد و یکی از نزدیکان این زن باردار چند سیلی به وی می‌زند.

وی ادامه می‌دهد: در حادثه دوم نیز افرادی که مواد غیرمجاز مصرف کرده بودند به بیمارستان مراجعه می‌کنند و به دلیل عدم کنترل خود به کادر پزشکی توهین می‌کنند و در حین این رخداد مشغول به فیلمبرداری می‌شوند که پزشکی به آنان تذکر می‌دهد و این امر باعث درگیری فیزیکی بین آنان می‌شود.

حریرچی عنوان کرد: در پی این حاثه نیروی انتظامی وارد عمل می‌شود و ضارب را دستگیر و هم اکنون نیز بازداشت است، همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز با پیگیری این رخداد پرونده ای تشکیل و ما نیز با آمدن به سوسنگرد پیگیر این حادثه هستیم.

به گزارش تسنیم، قائم مقام وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: پزشک مضروب نیز از آن دسته پزشکانی است که هم اکنون تعداد آنان در کشور دو هزار نفر هستند که به صورت قرادادی و دو هفته در ماه و به مدت 200 ساعت به اینگونه بیمارستان‌ها در مناطق مختلف کشور عزیمت و ارائه خدمت می‌کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین