کد خبر: ۳۳۷۰۶۳
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
روزنامه فرانسه liberation از سفر بلاتر به ایران و میانمار به عنوان اتفاقات عجیبی یاد کرد که رئیس فدراسیون جهانی انجام داده است!
آفتاب‌‌نیوز :
روزنامه فرانسوی liberation در مصاحبه با سپ بلاتر درباره موضوعات مختلفی با وی صحبت کرد. بلاتر در گفت‌وگو با این پایگاه اینترنتی عنوان کرد، در زندگی‌اش هیچ کار خلافی انجام نداده است.

او که از طرف کمیته اخلاق فیفا محروم شده است و به احتمال زیاد محرومیتش تمدید می‌شود در این مصاحبه گفت: من در زندگی‌ام هیچ کار بدی انجام نداده‌ام که بخواهم خودم را سرزنش کنم. من انسان با وجدانی هستم و درباره اقداماتی که در فیفا صورت گرفته فقط می‌توانم افسوس بخورم و اعلام کنم که این اتفاقات در همه جای دنیا و در همه نهادها و سازمان‌ها نیز امکان رخ دادنش هست.

به گزارش ایسنا، رییس سابق فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در ادامه گفت: با وجدانی سالم و پاک به دادگاه می روم و ترسی هم از چیزی ندارم. دوست دارم که هرچه سریع‌تر این قضایا به پایان برسد و خیلی سریع پرونده فساد در فیفا بسته شود تا بیش از این همه اتفاقات خوب در فوتبال تحت الشعاع قرار نگیرد.

روزنامه liberation در ادامه از سفرهای عجیب بلاتر در دوران ریاستش بر بالاترین نهاد فوتبالی جهان سخت گفت و نوشت: بلاتر سفرهای عجیبی در چند سال اخیر داشته که معلوم نیست به چه دلیلی صورت گرفته از جمله سفر به ایران و میانمار است که معلوم نیست با چه هدفی صورت گرفته است. به نظر می رسد او به جهانی کردن خود فکر می‌کرده است.

بلاتر در پایان گفت: وضعیت فیفا همه خانواده من را آشفته کرده است. نوه 14 ساله من آن قدر در مدرسه اذیت شده که مدرسه خود را عوض کرده است. دوست دارم وقتی سرم خلوت شد کتابی بنویسم و تمامی این اتفاقات را در آن منعکس کنم. در این مدت خیلی اذیت شدم.

بلاتر در حالی که این مصاحبه رو به اتمام بود و در حال خروج بود در پاسخ به این سوال که پلاتینی فرد با شرافتی است یا خیر گفت: فکر می کنم تا حدودی فرد سالمی باشد (باخنده) که البته اقدامات ضد فیفا انجام داده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین