کد خبر: ۳۳۷۵۵۷
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
بیست و چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب درحال برگزاری است.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش میزان، بیست و چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی و به صورت علنی آغاز شد.

9:15
وکیل متهم ردیف سوم:خرید ماشین و هدیه عروسی ربطی به بدهی نفت ندارد/کاش تاریخ این پرداخت ها را هم اعلام می کردید/موکل حتی یک دستور برای خرید یک عدد خودکار هم صادر نکرده است/موکل قبل از اشنایی با زنجانی حقوق بازنشستگی و عضویت در شرکت هایی را داشته است/حتی یک مورد هم در پرونده ندیده ام که اقای فلاح دستوری را صادر کرده باشد.

10:30
تذکرهای پیاپی قاضی صلواتی در دادگاه/قاضی صلواتی خطاب به وکیل فلاح هروی: تمام توهین های شما به دادسرا را یادداشت میکنم و در صورتجلسه قید می شود/شما به جای دفاع از متهم فقط به دادسرا توهین می کنید.

10:40
قاضی صلواتی:دادگاه در ابتدای جلسه تذکرهای خود را مطرح میکند/اگر مطالبی در مطبوعات، رسانه ها و یا رسانه ملی مطرح شده مطابق با تبصره ۲ ماده ۳۵۳ ایین دادرسی کیفری است اما شما می توانید در دادسرای تهران پیگیر باشید/گفتید سوالات دادگاه از متهم از پیش نوشته بوده است که اگر اینطور باشد شما هم دفاعیات خود را از پیش نوشته بودید/تشکیل جلسه غیرعلنی مهم و واجب بود، متهم شما بارها درخواست کرده که یکسره نمی تواند دفاع کند.

11:45
وکیل شرکت نفت:قبل ازاینکه پرونده با دادگاه بیاید،حتی هنگامی که پرونده در دادسرا بود و قبل از شکایت ونبال وصول مطالبات شرکت نفت بوده ایم/هربار با عکس العمل های منفی زنجانی مواجه شدیم/تمام وعده های زنجانی عملی نشد/موضوع استمهال که وکیل آقای زنجانی مطرح کردند امیدواریم موجب اطاله دادرسی نشود/بحث اموالی که مطرح می کنند دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است مورد قبول ما نیست، اختلاف ما با زنجانی بیشتر از این حرف هاست/یک بار بابت فروش نفت کلاه سرمان رفت و حالا کلاه دیگری می خواهد سرمان برود بابت نگهداری اموال زنجانی/زنجانی مطالبات شرکت نفت را نقدی بدهد.

12:00
دادگاه با درخواست وکیل بابک زنجانی موافقت کرد/قاضی صلواتی: با استفاده از اختیارات قانونی یک ماه به بابک زنجانی و وکیلش برای بازپرداخت بیت المال مهلت می دهیم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین