کد خبر: ۳۳۸۰۴۷
تاریخ انتشار : ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۸
صبح امروز وزریر ورزش و جوانان به همراه رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در بندرعباس بازدید سرزده ای از تمرین تیم ملی امید داشتند.
آفتاب‌‌نیوز : این سفر در حالی انجام شده بود که اداره کل ورزش و جوانان استان هیچگونه اطلاع رسانی جهت پوشش خبری خبرنگاران و عکاسان انجام نداده بود.

از حواشی این بازدید می توان به حضور تعدادی از هواداران تیم فوتبال آلومینیوم المهدی اشاره کرد که در پایان بازدید وزیر ورزش و جوانان از تمرین تیم ملی امید مانع سوار شدن وی شده و خواستار رسیدگی به مشکلات این باشگاه شدند که گودرزی در پاسخ به سوال هواداران گفت: صبح امروز جلسه ای با استاندار هرمزگان برگزار کرده و قرار بر آن شد پس از رایزنی با وزیر صنعت، معدن و تجارت مشکلات این باشگاه برطرف شود و استاندار هرمزگان قول پیگیری برطرف شدن این مشکل را داده است.

همچنین در ادامه مظفر ارتنگ یکی از قهرمانان هرمزگانی جهان در رشته نجات غریق با حضور در کنار وزیر ورزش و جوانان از عدم رسیدگی به مشکلات ورزشکاران در هرمزگان گلایه کرد و افزود: نمی دانم دیگر برای استان هرمزگان باید چه افتخاری کسب کنم تا شاید مطرح شوم و اندکی توجه به سمتم صورت گیرد.

وی اظهار کرد: در حالی که در استان های دیگر برای قهرمانان روزشی ارزش و احترام قائل هستند و همگی از جوایز ارزنده ای بهره می برند بنده برای رفتن سرکار و درآمدزایی هم مشکل دارم و تنها با فروختن طلای همسرم زندگی خود را می گذرانم.

وزیر ورزش و جوانان در خاتمه سخنان این قهرمان جهان قول پیگیری مشکل این قهرمان را داد.

از نکات حاشیه ای دیگر، حضور محمد مایلی کهن در جمع هواداران فوتبال بود که وی پس از شنیدن مشکلات این قهرمان جهان قول پیگیری و برطرف کردن مشکلاتش را از طریق وزارت ورزش و جوانان را داد.

مایلی کهن همچنین در جمع هواداران خود را فردی دلسوخته و از جنس ورزش دانست که برای برطرف کردن مشکلات جامعه ورزش حاضر است از خود بگذرد.

به گزارش ایسنا، وی در حالی که از سوی هواداران بارها با شعار "مایلی دوستت داریم" تشویق می شد، اظهار کرد: با وجود اینکه از کودکی دست به هرکاری زده و از فروختن کیک تا بستنی خود را به سطحی رساندم که اکنون از لحاظ مالی مشکلی ندارم اما همواره خود را از مردم دانسته و همراه آن ها بوده و سعی نمی کنم فراموش کنم از کجا شروع کرده‌ام و در حال حاضر با وجود بیماری‌ام، خود را خادم مردم می دانم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین