کد خبر: ۳۳۸۱۳۷
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری از روز پنج‌شنبه (26 آذر) در وزارت کشور و فرمانداری‌های سراسر کشور آغاز شده و با ثبت‌نام 801 نفر به پایان رسیده است. همچنین ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی با نامزدی 12 هزار 123 پایان یافت.
آفتاب‌‌نیوز :
سرویس سیاسی- در این بسته خبری، می‌توانید از آخرین اخبار مربوط به انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با خبر شوید.

به گزارش آفتاب، بر اساس آخرین آمار 801 نفر برای انتخابات خبرگان ثبت‌نام کرده‌اند.(اینجا)

ثبت‌نام برای انتخابات مجلس خبرگان
{$sepehr_album_965}

همچنین 12 هزار و 123 نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند.(اینجا)

ثبت‌نام برای انتخابات مجلس شورای اسلامی
{$sepehr_album_966}

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، همزمان روز هفتم اسفند امسال برگزار می‌شود. 

*واکنش به ثبت‌نام حامیان احمدی‌نژاد برای انتخابات اسفندماه(اینجا)

اخبار و تصاویر لحظه‌به‌لحظه از انتخابات مجلس‌ خبرگان و مجلس‌ دهم+اسامی نامزدها

اخبار و تصاویر لحظه‌به‌لحظه از انتخابات مجلس‌ خبرگان و مجلس‌ دهم+اسامی نامزدها

مراحل انتخابات پنجمین دوره مجلی خبرگان رهبری


اخبار و تصاویر لحظه‌به‌لحظه از انتخابات مجلس‌ خبرگان و مجلس‌ دهم+اسامی نامزدها

**************************

فهرست داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
ورزقان   
ملکان   
هشترود و چاراویماق   
تبریز، اسکو و آذرشهرعلیرضا منادی9اصولگرا
محمد حسین فرهنگی  
محمد اسماعیل سعیدی  
محمدرضا میرتاج‌الدینی  
علیرضا بیگی  
سران و مهربان   
بناب   
بستان‌آباد   
مرند و جلفا   
مراغه و عجب شیر   
میانه   
کلیبر و هوراندارسلان‌فتحی‌پور9اصولگرا
اهر و هریس   
شبستر   

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
بوکان   
مهاباد   
خوی   
ماکو و چالداران   
نقده و اشنویه   
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ   
سرشت و پیرانشهر   
ارومیه   

اردبیل

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
پارس آباد و بیله سوارعلی قاسم‌زاده‌ اجیرلو  
مهرداد گیگلو  
عباس شریفی‌نیای‌گیگلو  
شکور پورحسین شقلان  
خلخال و کوثرعدالت‌ امیرزاده  
بشیر خالقی  
کورش رهبری  
سید غنی نظری  
کورش افشاری  
   
مشکین شهر   
گرمی، مغانولی‌اسماعیلی8اصولگرا
ناصر سیدی  
نادر بهادری  
   
اردبیل، نمین، سرعین و نیررضاکریمی  
علی‌محمد غریبانی  
اکبر نیکزاد  
محمدرضا سرداری  
فخرالدین محمدی  
شهریار حبیب‌زاده  
سالم مهرداد  
محمدرضا رهبر  
احمد بیوته مستقل
ولی آذرنوش اصلاح‌طلب
   
   

اصفهان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
کاشان، آران و بیدگلمحمد چتری  
عباس انصاری تبار  
روح‌الله حسینی  
مهدی موسوی  
احمد مصطفوی  
حسین فخره  
   
اصفهانمهدی احمدی  
مختاراستکی  
امین امیرتیمور  
احمد امین  
لیلا جاوید پرور  
فردین حقانی  
فروزان رودباری  
پیمان سلیمان‌پور  
احمد شیروانی  
علیرضا نریمانی  
امیر یعقوبی  
   
محمد رضا عروجی  
فرهاد کریمی  
عبدالحسین مشعلی  
خوانسار و گلپایگان   
قمصر و نطنزعبدالله کرمانی‌نژاد  
عباس ذاکریان  
رضا مهدویان  
شاهین شهر، برخوار و میمه   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
نجف‌آباد، تیران و کرون   
نائین   
اردستانصادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا
جواد زارع  
احمد بخشایش  
   
   
شهرضا   
فلاورجان   
مبارکه   
چادگان، فریدون‌شهر و فریدنمجید محمد شریفی  
حسین محمد صالحی  
محمد علی اسفنانی9اصولگرا
علی بهرامی  
علی ابراهیمی  
نصیر محمدی  
ابراهیم فولادی  
   
   
   
لنجان   
سمیرمسکینه عمرانی9اصولگرا
زهرا محرابی  
علی محمدی  
غلامعلی رسولی  
عبدالحمید محمدی  
رسول عسگریانی  
عباس باغیانیان  
عباس اسفندیاری  
حسن نوریان  
بنیامین تورابیان  
رحمت‌الله زرگری  
حسام الدین عاملی کاشانی  
محمود آقایی  
محبوبه منفردزاده  
صغرا بهرامیان  
   
   
   
خمینی‌شهر   

البرز

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
ساوجبلاغ   
کرجمسلم عزیزی  
صادق رزاقی  
سیدمحمدحسین‌میرحسینی‌نیری  
عادل جنود  
   

ایلام

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
دهلران،آبدانان و دره‌شهر   
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران   

بوشهر

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
دشتستانسیدمهدی‌موسوی‌نژاد9اصولگرا
کنگان، دیر و جم   
دشتی و تنگستان   
بوشهر، گناوه و دیلمعلی زارعی مستقل
امان‌الله شجاعی  
علی آل‌بویه  
عبدالکریم جمیری9اصولگرا

تهران

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
دماوند و فیروزکوه   
ورامین و پیشوا   
رباط کریم   
شهریارمحمد هادی آشوری  
ابراهیم محمدی  
فیروز جیرانی  
مژگان حسینی  
سمیه دربند  
حمید رنجبر  
ناهید کریمی  
فرزانه کلاوشکی  
عیسی قبادی  
نصرالله شریفی  
ساره عباسی  
مجتبی ارجمندی  
محسن علی گل‌تباری  
مرتضی نثاری  
ابراهیم علی آبادی  
پاکدشت   
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیسخلیل بسطامی  
سهراب‌اشرفی  
حسن رنجبر  
محمدعلی وکیلی  
سیده‌لیلا مددی  
ژیلاموحدشریعت‌پناهی مستقل
ابوالفضل‌قراخانی  
آمنه رضایی اصلاح‌طلب
احمد توکلی  
محمد حسن غفوری فرد  
مصطفی کواکبیان  
سیدجلال ساداتیان  
عزت‌الله تقوائیان  
حبیب‌الله کاسه‌ساز  
پژمان شمس  
امجد مردوخی‌تودار مستقل
لیلا صالح آبادی مستقل
فرزاد اسمعیلی مستقل
شهرام لرستانی مستقل
پیمان رستمیان مستقل
مختار کلانتری مستقل
سحر جعفری‌مقدم مستقل
علی تشکری مستقل
رعنا احمدی مستقل
سید مهرداد سرمدراد مستقل
مسعودکفایت‌مند‌ غیور مستقل
محمد غرضی مستقل
جواد اطاعت اصلاح‌طلب
الیاس حضرتی اصلاح‌طلب
هادی غفاری اصلاح‌طلب
غلامعباس آقاعلیخانی اصلاح‌طلب
محمد معتقد لاریجانی  
مهدی کوچک زاده9اصولگرا
جلال جلالی زاده6اصلاح‌طلب
شهربانو امانی6اصلاح‌طلب
سید حسن الحسینی3 
پرویز طلاچیان  
محمدحسین ساعی  
شاهین صحرایی  
فاطمه واعظ جوادی  
وحید خانی  
معصومه پایی‌نژاد  
حسن صفاری  
حمیدرضا کریمی  
سیدآرش‌حسینی میلانی  
جلال سهرابی  
امیر لطفی  
فرهاد ‌آقابیک  
لطف‌الله فروزنده  
حسینعلی شهریاری  
مرتضی آقاتهرانی  
سید مهدی هاشمی  
کمال‌الدین سجادی  
علی فلاحیان  
علیرضا زاکانی  
محمدرضا جعفری نائینی  
محمود دهقان  
احمداحمدپور مستقل
حسن اختری اصولگرا
عزیزالله محمدی  
علیرضا رحیمی  
محمود نبویان9اصولگرا
ابراهیم انصاریان  
محدثه باقری مستقل
فاطمه شیرزاد مستقل
   
   
آذر نیاز  
اصغر صفری‌فر  
مجید یزدانی  
حجت‌الله جلوداری  
محمود صابر همیشگی  
فرید شریفی بروجردی  
عباس محبی مقدم  
محمدرضا واعظی جزه  
سید محمد حسینی اصولگرا
محمد عباسی اصولگرا
محمدرضا عارف اصلاح‌طلب
حسن مهرعلیزاده اصلاح‌طلب
هادی غلامی نورآباد  
رجب بیت‌اللهی  
احسان کریم‌پور  
امیر عوض‌زاده باغان  
ناهید حق‌وردی  
مسعود اخوان فرد  
سیدعلی قائم‌مقامی  
حسین امیری  

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
شهرکرد   
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار   
بروجنعلی نادری‌فر  
منصور میرزا کوچکی  
غلامرضا میرزایی  
غلامرضا غریب‌زاده  
سید احمد افضلی  
غلامرضا زیلابی  
فرهاد حبیبی  
حسین حائری  
غضنفر رفیعی  
حمید شفیع‌زاده  
   
   
   
   
   
لردگانرسول بیژنی  
عبدالمحمد بابااحمدی  
سهراب عبدالهی  
علی‌کرم جلیل  
مصطفی علیخانی فرادنبه  
غضنفر صالحی  
غلامرضا جمالی ارمندی  
محمد جلیل  
مجید جلیل مصیر  
محمد محمودی  
مسعود میرزایی  
منوچهر خالدی  
   
   
   
   

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
بیرجند و درمیانمحمدرضا مجیدی اصولگرا
علی‌ رضایی  
شکر‌الله بیگی  
زهرا اسلامی  
   
قائناتجواد هروی9اصولگرا
سید محسن علوی  
   
نهبندان و سربیشهمهدی مومنی  
مراد هاشم‌زهی  
احمد نجمی‌پور اصولگرا
   
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهطاهر نجفیان  
هادی خسروی  
هاشم طبسی  
   
   

خراسان رضوی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
چناران و طرقبه   
مشهد و کلاتغلامرضا انصاری اصلاح‌طلب
گناباد   
تربت حیدریه   
درگز   
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد   
نیشابورسید عباس حسینی  
خواف و رشتخوار   
فریمان و سرخس   
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب   
قوچان و فاروج   
تربت جام و تایباد   

خراسان شمالی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
بجنوردعلی علی اکبری  
علی قربانی  
رمضان‌علی وحیدی  
سیدمحمدلنگری  
عباس مظفر  
قاسم جعفری  
سید جواد رضایت  
احمد حسینی  
حسین جمالی  
علی اکرمی  
موسوی الرضا ثروتی9اصولگرا
شیروان   
اسفراین   

خوزستان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگی نماینده فعلیگرایش
اهوازعلیرضا دهقان مستقل
ماهشهر، امیدیه و هندیجان   
شوش   
اندیمشک   
شوشترسیدمحمدسادات‌ابراهیمی  
مسجد سلیمان   
دزفول   
رامهرمز   
خرمشهر   
شادگان   
دشت‌آزادگان   
آبادان   
ایذه و باغملکهوشنگ احمدی صحرا  
بهبهان   

زنجان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
زنجان و طارم   
ابهر و خرمدره   
خدابنده   
ماهشان، انگوران و ایجرود   

سمنان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
سمنان و مهدیشهر   
شاهرود   
دامغان   
گرمسار و آرادان   

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینمانیده دورهگرایش
زاهدانیعقوب‌براهویی‌یاکزی  
ناصر کاشانی9 
محمدتقی رخشانی  
ناصر کاشانی  
   
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینحمیدرضا پشنگ* 
   
سراوان   
زابلغلامعلی خمر  
شیر علی کوهکن  
حبیب‌الله دهمرده  
غلامحسین علی احمد  
چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران نژاد7 
یعقوب جدگال9 
محمد انور بیجارزهی  
   
ایرانشهر و سرباز   

فارس

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
نیریز و استهبان   
شیرازفریدون عباسی اصولگرا
لامرد و مهرغلام عباس زارعی  
قاسم احمدی  
داراب و زرین دشت   
خرامه، سروستان و کوار   
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت   
آباده، بوانات و خرم‌بید   
لارستان، خنج و گراشهدایت‌الله بیگلری  
فقیه فتحی  
شکرالله زندوی  
علی‌اصغر حسنی  
حسین‌علی حسین شیری  
حسین حسین‌زاده  
یوسف محبی  
رضا باقری  
حسن هوشمند  
هاشم قاسمی  
داریوش سپاه ده  
محمد سعید دانشور  
موسی مقدس  
جهرمغلامرضا امیر‌نژاد مستقل
علی جوکار  
جابر جوکار  
قاسم اکسیری‌فرد  
اقلید   
سپیدان   
رستم و ممسنی   
کازرون   
فسا   
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندشمشاد کاظمی  
حسن افراسیابی  
کاوه بهلولی  
خیرالله رمضانی  
حسن افراسیابی  
علی نازلطفی  
علی‌اکبر افشاری  
رضا اسدی  
علی کاوه  
غلامعلی عیسی‌پور  
زینب گوهری  
شمشاد کاظمی  
یونس موسوی  
یوسف نورافکن  
کورش کرم‌پور  
بهنام گورکانی  
زینب دیده‌ور  
محسن جعفری‌نژاد  
فریبرز پناهی  
محمد جعفری  
نادر فریدونی  
احمد جهانگیری  
غلامعلی عیسی‌پور  
داریوش ریاحی راد  
علی‌اکبر افشاری  

قزوین

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
قزوین و آبیک   
تاکستان   
بوئین‌زهرا   

قم

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
قم   

کردستان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
بیجار   
مریوان و سروآباد   
سقز و بانه   
قروه و دهگلان   
سنندج، دیوان دره و کامیاران   

کرمان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
کرمان و راورمحمدتاج‌الدینی  
علی‌زادسر جیرفتی اصولگرا
اسحاق توانایی  
علی اسلامی‌پناه  
یحیی کمال‌پور  
راضیه دانشی  
   
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر   
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج   
جیرفت و عنبرآباد   
بافت، رابر، ارزوئیه   
سیرجان و بردسیر   
شهربابک   
رفسنجان و انار   
زرند و کوهبنان   

کرمانشاه

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
اسلام‌آباد غرب   
کنگاور و بیستون   
سنقر و کلیایی   
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب   
   
پاوه   
کرمانشاهحجت الله دمیاد *

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
بویراحمد و دناغلامحسین رهبرنیا اصلاح‌طلب
کهگیلویه و بهمئیالبرز بنام اصلاح‌طلب
غلام‌عباس مردانی  
علی محمد شفاعت‌نیا  
خداداد کشاورز  
مصطفی ارژنگ  
قلندر حسن پور  
محسن مستوفی‌زاده  
حیدر اصل  
عنایت محمدپور  
صادق نصیب  
قادر لاهوتی اصلاح‌طلب
عدل هاشمی‌پور  
منوچهر سیف سادات  
سهراب صحت‌خواه  
محمدرضا متقی‌زاده  
محمدصالحی  
علی جاوید  
عبدالحمید فلاح‌نژاد  
کاظم موسوی‌نسب  
حسینی نوبخت  
مهدی روشنفکر اصولگرا
علی دوردانه اصولگرا
علی محمد شفاعت‌نیا  
زینب هاشمی  
فاطمه رستمیان  
صدرالله رجایی‌نسب  
   
عبدالعلی چراغی  
علی دلاور  
گچسارانغلامرضاتاجگردون9اصلاح‌طلب
کورش افشین‌‌پور  
اسماعیل صادقی  
محمدباقر شریفی  

گلستان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینمانیده دورهگرایش
علی‌آباد کتول   
گنبد کاووس   
رامیان و آزادشهر   
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز   
مینودشت و کلالهعبدالکریم رجبی9اصولگرا
گرگان و آق‌قلاسیدعلی‌طاهری9اصولگرا

گیلان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
آستارا   
فومن   
لنگرود   
تالش، رضوانشهر و ماسال   
لاهیجان و سیاهکل   
صومعه‌سراکاظم دلخوش  
انزلی   
رودسر و املش   
آستانه اشرفیه   
رودبار   
رشت   

لرستان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
خرم‌آباد   
سلسله و دلفان   
کوهدشت   
الیگودرز   
درود و ازنا   
پلدختر   
بروجردهادی مقدسی اصولگرا
علاء الدین بروجردی9اصولگرا
   

مازندران

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
بابلمجید طاهری  
یحیی شعبان‌پور  
رامین علی‌آبادیان  
عابدین مومنی  
هرمز گرجی  
علی کریمی  
علیرضا بیژن نژاد  
میثم جعفرپور  
شعبان‌ بزرگی  
بهزادآقانژاد  
صادق موسوی  
علیرضا قلیزاده  
یوسف حسین‌زاده  
محمد ملک‌دا  
ایمان نمدیان پور  
حسن احمدیان  
احد منتظری  
سیف‌الله علی‌نیا  
محمد موسوی  
همت‌الله طاهرنژاد  
   
   
ساریمنصور علی‌زارعی اصولگرا
   
نوشهر و چالوس   
نکا، بهشهر و گلوگاهاحمدعلی‌مقیمی9اصولگرا
آمل و لاهیجان   
بابلسر و فریدونکنار   
نور و محمود‌آباد   
قائمشهر، سوادکوه و جویبارحمیدرضا اکبری  
امیر رحیمی  
حسین گرجی  
جابر قنبری  
اسماعیل یزدان‌پناه  
محسن اسماعیلی  
محمد رجبی  
   
   
   
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد   

مرکزی

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
اراک، کمیجان و خندابحسین مرادی  
شازنداحمدی‌بی‌غش8اصولگرا
دلیجان و محلات   
ساوه و زرندیه   
خمین   
تفرش، آشتیان و فراهان   

هرمزگان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
میناب، جاسک و سیریک   
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیمحمد ذاکری  
احمد مرادی  
موسی ملاپرست  
مهران شاهی  
مهدی مولایی  
احمد دهقان  
عبدالرحمان پرتابیان  
سید محمد هاشمی  
جهانیگر بشکار  
علی ارجمند منش  
علی سلیمانی  
علی خطیبی  
احمد نوحه‌گر  
   
رقیه احمدی  
منصور آرامی  
محمدعلی کریمی  
بندر لنگه، بستک، پارسیان   

همدان

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
رزن   
اسدآباد   
نهاوند   
بهار و کبودرآهنگ   
تویسرکان   
ملایر   
همدانعلی‌اکبر فامیل کریمی  

یزد

حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده دورهگرایش
یزد و صدوق   
اردکان   
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم   
تفت و میبد   
طبسجواد اسماعیلی مستقل
محمد رضوی مستقل

اقلیت‌های مذهبی


حوزه انتخابیهنام‌نام‌خانوادگینماینده فعلیگرایش
زرتشتیاناسفندیار اختیاری  
کلیمیان‌سیامک مره صدق9مستقل
ارامنه شمالکارن خانلری9مستقل
آشوری کلدانییوناتن بت کلیا9مستقل
ارامنه جنوب  
منبع جدول داوطلبان مجلس دهم برگرفته از فارس

در جداول زیر نیز اسامی برخی از مهمترین کاندیداها و گرایش سیاسی آنها را می بینید:

                                                    اصلاح طلبان و اعتدالگرایان
کاندیداهاحوزه انتخابیعضویت در حزب
محسن هاشمیتهرانکارگزاران
شهربانو امانیتهرانکارگزاران
رضا امراللهیتهرانکارگزاران
یدالله طاهرنژادتهرانکارگزاران
پروانه مافیتهرانکارگزاران
سیده فاطمه مقیمیتهرانکارگزاران
محمدعلی محمدیمشهدکارگزاران
دکتر پنجتنیطرقبه و چنارانکارگزاران
سیدمحمود علیزاده طباطبایینطنزکارگزاران
محمدرضا عارفتهرانبنیاد امید ایرانیان و رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان
فاطمه داداشیانتهرانبنیاد امید ایرانیان
حسن رسولیمشهدبنیاد امید ایرانیان
مسعود نمازیشبستربنیاد امید ایرانیان
محسن مهرعلیزادهتهرانعضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان
مصطفی کواکبیانتهرانمردمسالاری
نجفقلی حبیبیتهرانانجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها
محمود صادقیتهرانانجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها
محسن رهامیتهرانانجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها
عزت‌الله تقواییانتهرانمجمع دانش‌آموختگان ایران اسلام
سید محمود میرلوحیتهران...
زهرا شجاعیتهرانجمعیت زنان نواندیش
فاطمه راکعیتهرانجمعیت زنان نواندیش
حسین کاشفیمشهداتحاد ملت
اشرف بروجردیتهراناتحاد ملت
نسیم چالاکیتهراناتحاد ملت
ولی الله شجاع پوریان اهوازاتحاد ملت
علی صوفیتهراناتحاد ملت
جلال جلالی زادهتهراناتحاد ملت
مرتضی مبلغاصفهاناتحاد ملت
کمال جلال الدینیاصفهاناتحاد ملت
علی یارمحمدیاناصفهاناتحاد ملت
رضوانیاردستاناتحاد ملت
حسین نقاشیتهراناتحاد ملت
خلیل اردکانیکرجاتحاد ملت
غلامرضا انصاریمشهداتحاد ملت
غلمعلی سفیدتفت و میبداتحاد ملت
یدالله سهرابیچالوس و نوشهراتحاد ملت
نادره رضاییتهراناتحاد ملت
سارا خوشخویایرانشهراتحاد ملت
محسن باقریرشتاتحاد ملت
اتابکیکرجاتحاد ملت
مجید فراهانیتهرانندای ایرانیان
سجاد سالکتهرانندای ایرانیان
خدیجه جداتهرانندای ایرانیان
مرضیه جوکارتهرانندای ایرانیان
فائزه توکلی؟ندای ایرانیان
سودابه رادفر؟ندای ایرانیان
معصومه بیات؟ندای ایرانیان
علی بختیاریکرجندای ایرانیان
ساعده سیمازنجانندای ایرانیان
علیرضا ایزدیبجنوردندای ایرانیان
هادی وکیل زادهاستهبانندای ایرانیان
احمد حکیمی پورزنجاناراده ملت
مرجان کاووسی؟اراده ملت
شیما قوشهتهرانفعال حقوق زنان
زهرا آقاجریتهرانحزب اتحاد ملت ایران
شیدا شکوری رادتهران 
الهام ملک زادهتهرانفعال زنان
نصرالله تاجیکتهراناعتماد ملی
حمیدرضا عارفیزدبنیاد امید ایرانیان
حجت الاسلام سید محمد رضوی یزدییزدمجمع روحانیون مبارز
حجت‌الاسلام مرتضی اشراقیتهراننوه بنیانگذار انقلاب اسلامی
مهناز شریعتیتهرانهمسر محسن آرمین
محمدرضا تابشاردکاننماینده فعلی اردکان
احمد خرماصفهانوزیر راه در دولت اصلاحات
سیدوحدی ابوالمعالیتهرانوکیل خانواده هاشمی
محمد اطهریسمنانخواهرزاده رییس جمهور
محمدرضا یزدان پناه قمانجمن اسلامی جامعه پزشکان
منصور کمالیتهرانهمبستگی
الیاس حضرتیتهراناعتماد ملی
محمدجواد حقشناستهراناعتماد ملی
جواد اطاعتتهراناعتماد ملی
رسول منتجب نیاتهراناعتماد ملی
محمدجواد حق شناستهراناعتماد ملی
سمیه طهماسبی اعتماد ملی
هادی غفاریتهرانمجمع نیروهای خط امام
غلامرضا تاجگردونگچساراننمینده فعلی
مسعود پزشکیانتبریزنماینده فعلی
محمد پورحسنتبریزمدیرعامل انتشارات حقوق دادرسی
اکرم اعلمیتبریزنماینده ادوار
عابد فلاحیارومیهنماینده فعلی
علیرضا محجوبتهرانحزب اسلامی کار
مهدی فرنیانتهرانحزب اسلامی کار
سهیلا جلودارزدهتهرانحزب اسلامی کار
مرتضی الویریتهرانشهردار اسبق تهران
 
الهام فخاریتهرانسازمان عدالت و آزادی
حجت الاسلام اشرفی اصفهانیتهران...
قدرعلی حشمتیانتهران جمعیت مستقل ایران اسلامی
ابراهیم اصغرزادهمشهد...
فیاض زاهدتهراناعتماد ملی
مصطفی معینشیرازوزیر اسبق علوم
علی صالح آبادیمشهدمدیرمسئول روزنامه ستاره صبح
فاطمه هاشمیتهراناعتدال و توسعه
زهرا پیشگاهی فردتهراناعتدال و توسعه
ابرقویی نژاداصفهاناعتدال و توسعه
غلامعلی رجاییتهرانمشاور رییس مجمع تشخیص
ابراهیم جهانگیریسیرجانبرادر معاون رییس جمهور
طاهره رضازادهتهرانهمسر ابراهیم اصغرزاده
سیدمحمد صحفیقممعاون امور مطبوعاتی و تبلیغاتی وزارت ارشاد در دولت ااصلاحات
افشین علاتهرانعضو هیئت مدیره انجمن شاعران
قدرت الله علیخانیبوئین زهرامشاور رییس مجمع تشیص مصلحت نظام
محمدحسین نیکنام؟مشاور وزیر بهداشت
 
                                                   اصولگرایان
کاندیداهاحوزه انتخابیعضویت در حزب
علی لاریجانیقم-
کاظم جلالیتهراناصولگرایان رهروان ولایت
وحید احمدیکنگاوراصولگرایان رهروان ولایت
محمدحسن ابوترابی فردقزویناصولگرایان رهروان ولایت
محمدمحسنی ثانیمشهداصولگرایان رهروان ولایت
ابوذر ندیمیلاهیجاناصولگرایان رهروان ولایت
علائدین بروجردیبروجرداصولگرایان رهروان ولایت
رمضان شجاعی کیاسریساریاصولگرایان رهروان ولایت
مهرداد لاهوتیلنگروداصولگرایان رهروان ولایت
علیرضا زاکانیتهرانجمعیت رهپویان
غلامعلی حداد عادلتهرانفراکسیون اصولگرایان
مجتبی رحماندوستتهرانفراکسیون اصولگرایان
اسماعیل کوثریتهرانفراکسیون اصولگرایان
علی کائیدی فراکسیون اصولگرایان
الیاس نادرانتهرانفراکسیون اصولگرایان
حسین آذینرفسنجانفراکسیون اصولگرایان
حجت الاسلام ابوالحسن نوابتهرانجامعه روحانیت
حجت الاسلام مصباحی مقدمتهرانجامعه روحانیت
احمد سالکاصفهانجامعه روحانیت
حسین ابراهیمیتهرانجامعه روحانیت
هادی مفتحقمجامعه مدرسین
اسدالله بادامچیانتهرانموتلفه اسلامی
محمدنبی حبیبیتهرانموتلفه اسلامی
حسن غفوری فردتهرانموتلفه اسلامی
لاله افتخاریتهرانموتلفه اسلامی
فاطمه رهبرتهرانموتلفه اسلامی
ابراهیم انصاریانتهرانداماد و رییس دفتر آیت الله مهدوی
علی فلاحیانتهرانوزیر سابق اطلاعات
ابوالقاسم رئوفیانتهرانحزب اسلامی ایارن زمین
حسن بیادیتهران دبیرکل جمعیت آبادگران جوان
 
کمال سجادیتهرانسخنگو جبهه پیروان خط امام و رهبری 
مرتضی آقاتهرانیتهرانجبهه پایداری
احمد امیرآبادی فراهانیقمجبهه پایداری
احمد نبویانتهرانجبهه پایداری
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانیقمجبهه پایداری
حسین طلاتهرانجبهه پایداری
محمدناصر سقای بی ریاقمجبهه پایداری
حمید رساییتهرانجبهه پایداری
فاطمه آلیاتهرانجبهه پایداری
زهره طبیب زادهتهرانجبهه پایداری
ابراهیم کارخانه ایتهرانجبهه پایداری
وحید یامین پورقمجبهه پایداری
بیژن نوباوهتهرانجبهه پایداری
مهدی کوچک زادهتهراننزدیک به چبهه پایداری
سیدمحمد حسینیتهرانجبهه یکتا
محمدعباسیتهرانجبهه یکتا
پرویز کاظمیتهرانجبهه یکتا
حمیدرضا حاجی باباییهمدانجبهه یکتا
مسعود میرکاظمینوشهروزیر نفت دولت احمدی نژآد و نمیانده فعلی
محمد سلیمانیتهرانوزیر ارتباطات دولت  احمدی نژاد/جبهه پایداری
محمد ناظمی اردکانیتهرانوزیر تعاون دولت نهم
پرویز داودیتهرانمعاون اول دولت نهم
علی نیکزادتهرانوزیر مسکن دولت احمد ینژاد
فاطمه واعظ جوادیتهرانمعاون احمدی نژاد و رییس سازمان محیط زیست دولت نهم
محمد حسن طریقت منفردتهرانوزیر بهداشت دولت دهم
صادق خلیلیانتهرانوزیر کشاورزی دولت دهم
مرضیه وحید دستجردیتهرانوزیر بهداشت دولت دهم
سوسن صفاوردی (همسر محمد علی رامین)تهرانمعاون امور بین الملل مرکز زنان ریاست جمهوری در دولت احمدی نژآد
حمید سجادیتهراناولین وزیر پیشنهادی احمدی نژاد برای وزارت ورزش
غلامرضا خواجه سرویاردکانمعاون وزیر علوم دولت احمدی نژآد
مهرداد بذرپاشتهراننماینده فعلی و مدیرعامل سایپا در دوران احدی نژآد
محمدرضا تقویتهرانمدیرمسئول روزنامه خورشید در دولت احمدی نژاد
ساسان ولی زادهتهرانمدیرکل رسانه ای ریاست جمهوری در دولت احمدی نژاد
محمد رویانیانتهرانمدیرعامل سابق پرسپولیس در دوره احمدی نژاد
حسین مظفرتهراننزدیک به طیف قالیباف
لطف الله فروزندهتهرانجمعیت ایثارگران
حسین نجابتشیرازجمعیت ایثارگران
محمد عباسپورتهرانادوار
زهره الهیانتهرانادوار
محمد حسن قدیری ابیانهکاشانسفیر سابق ایران در مکزیک
سیدمحمدرضا طباطبایی نسب(مشاور و رییس شورای هماهنگی ائمه جمعه)؟؟
علی مطهریتهرانفراکسیون رهروان ولایت
سیدمحمد غرضیتهران 
مجتبی ذوالنورقمنماینده سابق ولی فقیه در سپاه
یحیی آل اسحاقتهرانرییس سابق اتاق بازرگانی تهران
خسرو دانشجودامغانعضو سابق شورای شهر
موسی قربانیقائناتنماینده ادوار
حسین شیخ الاسلامتهراننماینده ادوار و مشاور امور بین الملل رییس مجلس
سیدمحسن یحیویتهرانجامعه اسلامی مهندسین
حمیدرضا فولادگراصفهانجامعه اسلامی مهندسین
علی بناییقمجبهه پیروان خط امام و رهبری
یاسر سلیمانیراور کرمانبرادرزاده سردار سلیمانی
عزیزالله محمدیتهرانرییس سابق سازمان لیگ
منبع جدول: خبرآنلاین 

اخبار و تصاویر لحظه‌به‌لحظه از انتخابات مجلس‌ خبرگان و مجلس‌ دهم+اسامی نامزدها
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۳
مهدی
|
ROMANIA
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
0
0
حوزه شهرکرد بن سامان


1-اردشیر نوریان
2-مسلم کریمی
3-میثم ریاحی
4-حاج محمد رئیسی
5-داود حیدری پبدنی
6-نورالله حیدری
7-علی اکبر صبا
8-اویس قربانی
9-رحمان کرمی
10-احمد هاشمی شهرکی
11-لیلا قادری پور
12-حسین نافیان
13-ندا قوامی
14-حامد امیرخانی
15-داود اصغرزاده مرغملکی
16-رضا رضایی
17-رضا بهارلو
18-جواد صدیقی
19-شاهین آهنجیده
20-بهنام معتمدی
21-حجت الله هادی پور
22-سید سعید زمانیان
24-نصرالله ترابی
25-صادق سلیمی
26_امامقلی بیابانی
27_فرحناز قاید امینی
28_بهرام سمیع


لیست نهایی ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس در شهرستانهای بن سامان و شهرکرد
ناشناس
|
RUSSIAN FEDERATION
|
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
0
0
باسلام.لطفانام نمایندگان مجلس وخبرگان یزدرادرجدول به طورکامل قراردهید.استان یزد11نفربرای خبرگان نامنویسی نموده اند
علی معرف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۱
0
0
درود بر هادی غفاری انقلابی همیشه در صحنه
درود بر عارف
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x