کد خبر: ۳۳۸۴۱۱
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
وزیر جهاد کشاورزی آلوده بودن برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی را تکذیب کرد و گفت: این محموله‌ها طبق روال معمول پس از انجام تست و آزمایش های صورت گرفته، تاریخ مصرفشان تمدید شد و آلوده نبوده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :
محمود حجتی امروز - چهارشنبه - در حاشیه نشست مشترک با لوندگ پورسورن - وزیر امور خارجه مغولستان - در پاسخ به خبرنگار ایسنا درباره سلامت برنج‌های وارداتی اظهار کرد: برنج‌های توزیع شده از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران آلوده نبوده و تاریخ مصرف‌شان نگذشته بود بلکه پس از انجام مراحل معمول تست و آزمایش تاریخ مصرف آن‌ها تمدید شده بود.

وی همچنین در خصوص واگذاری وظایف بازرگانی بخش کشاورزی در قالب قانون تمرکز وظایف بازرگانی به وزارت اقتصاد در برنامه ششم گفت: هنوز برنامه ششم نهایی نشده است و از ابتدا هم بر این مصمم بودیم که وزارت جهاد کشاورزی به عنوان متولی تولید باید مسئولیت‌های دیگری نیز داشته باشد تا به هنگام تولید درهای واردات کشور به روی یک محصول باز نشود و بازار آن به هم نریزد.

حجتی افزود: واگذاری وظایف بازرگانی بخش کشاورزی به وزارت اقتصاد حتی اگر در برنامه ششم هم پیشنهاد شده باشد این برنامه هنوز کامل نشده و با آن مخالفت می کنیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین