کد خبر: ۳۳۸۸۷۰
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک:
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک باتاکیدبراینکه فروش آرم روزانه و هفتگی متوقف است،گفت:سازوکار سایت ثبت نام به گونه ای است که از یکماه قبل می توان برای خریدآرم اقدام کرد .
آفتاب‌‌نیوز : مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک باتاکیدبراینکه فروش آرم روزانه و هفتگی متوقف است، گفت:سازوکار سایت ثبت نام به گونه ای است که از یکماه قبل می توان برای خریدآرم اقدام کرد .

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اینکه فروش آرم روزانه طرح ترافیک از روز شنبه متوقف است، گفت: از روز شنبه و برابر مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا فروش هفتگی و روزانه آرم طرح ترافیک متوقف شده است .

وی در توضیح تصویری از آرم هفتگی پخش شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه  به رغم ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک شهرداری تهران همچنان آرم می فروشد، گفت: این قابلیت در سایت شهرداری تهران وجود دارد که شهروندان می توانند از یک ماه قبل نسبت به خرید هفتگی و یا روزانه آرم اقدام کنند. به عنوان مثال آرم هفته اول دی ماه را می توانند در آذرماه خریداری کرده باشند.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تاکید کرد: با توجه به اینکه فروش روزانه و هفتگی آرم چه از طریق سایت شهرداری تهران و چه از طریق موبایل اکنون متوقف است، تنها آن دسته از آرم هایی که در گذشته خریداری شده اند قابلیت تردد در این ایام را دارند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین