کد خبر: ۳۳۸۹۰۷
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
نماینده سوال‌کننده از توضیحات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قانع شد.
آفتاب‌‌نیوز : نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 6 دی 94) مجلس شورای اسلامی، سوال موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان از "علی ربیعی" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بررسی کردند.

بعد از طرح سوال و توضیحات وزیر، نماینده سوال کننده از توضیحات وی قانع شده و تاکید کرد که وزیر به مباحث مطرح شده و همچنین بیمه کارگران ساختمانی توجه ویژه ای داشته باشد.

 گفتنی است؛ "محمدرضا پورابراهیمی" کرمان و راور در جلسه علنی روز (سه‌شنبه 4 آذرماه 93) مجلس شورای اسلامی، پس از توضیحات"علی ربیعی" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره روش انتخاب و انتصاب مدیران صندوق‌های بازنشستگی و تأمین اجتماعی قانع نشد.

سپس سوال این نماینده از وزیر کار به رأی گذاشته شد و در نهایت نمایندگان با 98 رأی موافق، 95 رأی مخالف و 11 رأی ممتنع از مجموع 219 نماینده حاضر در صحن از پاسخ‌های وزیر تعاون قانع نشدند و ربیعی اولین کارت زرد خود را از بهارستان گرفت.

همچنین"علی ربیعی" وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی روز (سه‌شنبه، 31 شهریورماه 94) به منظور پاسخگویی به سوالات فاطمه آلیا نماینده تهران در صحن علنی حضور یافته بود.

آلیا سوالات خود را از وزیر تعاون کار و امور اجتماعی را مطرح کرد، اما پس از توضیحات ربیعی از سخنان این وزیر قانع نشد، بنابراین توضیحات ربیعی در مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته شد.

بر اساس آراء نمایندگان خانه ملت، از مجموع 197 رای، ربیعی با 94 رای موافق، 78 رای مخالف و 8 رای ممتنع، نمایندگان از توضیحات وزیر قانع نشدند و ربیعی دومین کارت زرد خود را دریافت کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین