کد خبر: ۳۳۹۰۹۸
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: هر اقدامی خارج از توافقات برجام از سوی طرف مقابل با اقدام متقابل از سوی ایران مواجه خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز : حسین جابرانصاری در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در رابطه با نگرانی ایران از این که معاون وزیر خارجه آمریکا اعلام کره بازرسان آژانس که به ایران سفر خواهند کرد یا آمریکایی هستند یا تربیت شده آمریکا، گفت: این امر جدیدی نیست همواره موضوع در ارتباط با ملیت و تابعیت بازرسان مطح بوده ایران نیز به طور طبیعی نسبت به این امر حساسیت داشته و در مراحل برجام و توافقات نیز این مسائل مورد توجه بوده است.

هرگونه اقدامی خارج از توافقات برجام مورد قبول ایران نیست

وی افزود:‌ ما بر اساس برجام و تفاسیر توافقات اقدام خواهیم کرد و هرگونه اقدامی خارج از توافقات مورد قبول ایران نیست و در صورت ضرورت اقدام لازم از سوی ایران انجام می‌شود.

بازی قدرت درونی آمریکا مربوط به ما نیست


وی با بیان این که آنچه در رفتارهای مقامات آمریکایی در رسانه ها منتشر می‌شود نوعی جنگ سیاسی و رویارویی در بین جریان‌های داخلی آمریکاست و هر چه به انتخابات آمریکا نزدیک‌تر می‌شویم این رویارویی سنگین‌تر می‌شود.

به گزارش ایسنا، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد: بازی قدرت درونی آمریکا مربوط به ما نیست و ما آنچه مربوط به منافع کشورمان است را بر اساس توافقات برجام انجام خواهیم داد.

این خبر در حال تکمیل شدن است .
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین