کد خبر: ۳۳۹۱۵۷
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
مسافری که در پرواز شماره ۷۲۲ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران دچار عارضه قلبی شده و باعث فرود اضطراری هواپیمای ایران‌ایر در فرودگاه آنکارا شده بود، دار فانی را وداع گفت.
آفتاب‌‌نیوز : ساعت 21 شب گذشته یک فروند هواپیمایی ایران‌ایر که از هامبورگ عازم فرودگاه امام خمینی (ره)‌ بود، به دلیل بروز عارضه قلبی برای یکی از مسافران این پرواز مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه آنکارا شد.

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در این‌باره گفت: یک فروند هواپیمای ایران ایر به شماره پرواز 722، شب گذشته از فرودگاه هامبورگ به سمت فرودگاه امام حرکت می‌کند که روی آسمان آنکارا یکی از مسافران این پرواز دچار عارضه قلبی می‌شود.

وی ادامه داد: به دلیل اضطراری بودن این مسئله، خلبان به فرودگاه آنکارا اطلاع داده و درخواست فرود اضطراری می‌کند، در نهایت هواپیما ساعت 21 شب گذشته دراین فرودگاه فرود می‌‌آید.

مدیر کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: همکاران ما در فرودگاه آنکارا، بیمار را که خانم مسنی بوده از هواپیما پیاده کرده و تحویل عوامل پزشکی فرودگاه آنکارا می‌دهند.

نوش‌آبادی خاطرنشان کرد: هواپیما ساعت 22 و 20 دقیقه شب گذشته از فرودگاه آنکارا به سمت فرودگاه امام خمینی پرواز می‌کند.

به گزارش تسنیم، پیگیری‌ها حاکی از آن است که خانمی که دچار عارضه قلبی شده پس از انتقال به یکی از بیمارستان‌های ترکیه فوت کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین