کد خبر: ۳۴۱۱۰۸
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
گروه تروریستی داعش به دنبال اعدام 47 نفر شامل 43 شبه نظامی محکوم شده توسط عربستان تهدید کرد که زندان‌های این کشور را که در آن افراطگران زندانی هستند، نابود خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به نقل از خبرگزاری رویترز، گروه تروریستی داعش که مسئولیت چندین حمله در خاک عربستان را تقبل کرده و به عملیاتهایش در کشور یمن به عنوان کشور همسایه عربستان شدت بخشیده در بیانیه‌ای تهدید به نابود کردن زندانها الحائر و الطرفیه عربستان که تعداد زیادی شبه نظامی و افراطگر در آنها زندانی هستند، کرده است.

داعش در بیانیه‌ای که به صورت اینترنتی منتشر کرد، نوشت: داعش همواره به دنبال آزاد کردن اسیران است اما آنگونه که ما محاسبه کرده‌ایم، پایان مساله زندانیان جز با ریشه کن کردن حاکمان ظالم و بعد از آن نابود ساختن و با خاک یکسان کردن زندانهایشان فرا نخواهد رسید.

این در حالی است که ماه ژوئیه گذشته یک شبه نظامی حامی داعش اقدام به حمله انتحاری در ایست بازرسی نزدیک به زندان الحائر در اطراف شهر ریاض کرد.

به گزارش ایسنا، با وجود آن که القاعده و داعش با هم دشمن هستند اما در مقابل عربستان که آنها را گروه تروریستی اعلام کرده و هزاران تن از حامیانشان را به زندان انداخته، متحد هستند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین