کد خبر: ۳۴۱۴۸۹
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
در جهت افزايش رضايت مندي مشتريان
​بانک صادرات ایران در جهت پاسخگويي به نياز مشتريان خدمات قابل ارايه بر روي سامانه BIB را ارتقا داد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران اين بانك در جهت تامين نياز مشتريان ارتقاي خدمات نوين را در دستور كار قرار داده و در اين راستا نسبت به افزايش سطح كمي و كيفي خدمات اينترنت بانك ويژه اشخاص حقوقي و حقيقي مشترك(BIB )  Business Internet Banking اقدام نمود.

 بر اين اساس شخص حقوقی مي تواند ضمن معرفي فرد مورد نظر به عنوان" مدیر تراکنش" به بانک اين امكان را فراهم نمايد كه مدير تراكنش با استفاده از دستگاه رمز ياب مخصوص خودكليه تراكنش هاي مالي حساب مورد نظر را از طريق اينترنت بانك تعريف و مديريت نمايد كه اين عمليات براي صاحبان امضاء قابل دريافت و روئيت است.

 به طوری که هر تراکنش مالی ثبت شده از سوی مدیر تراکنش، پس از ایجاد برای امضاداران تعیین شده توسط وی ارسال می گردد. تعیین امضا کنندگان تراکنش توسط مدیر، مطابق با شرایط برداشت الکترونیکی مشخص شده در هنگام تقاضای عضویت در سامانه صورت می پذیرد. سپس صاحبان امضاء تعیین شده با استفاده از دستگاه رمزیاب مربوط به خود وارد سامانه شده و در بخش " تراکنش های در انتظار" نسبت به تأیید یا رد تراکنش اقدام می نمایند. سامانه با کنترل تأییدهای انجام شده توسط امضاداران، به محض تحقق شرایط تعیین شده توسط مدیر، تراکنش مالی را انجام می دهد. برای حساب های مشترک نیازی به معرفی مدیر تراکنش نبوده و هر یک از شرکاء می توانند بر روی حساب تراکنش مالی تعریف ( ایجاد) نمایند، لیکن فرآیند تأیید تراکنش ایجاد شده توسط شرکاء مشابه حساب های اشخاص حقوقی بوده و انجام تراکنش مزبور منوط به تحقق شرایط برداشت الکترونیکی تعریف شده به هنگام تقاضای عضویت در سامانه می باشد.

شايان ذكر است در سامانه BIB خدماتي از قبيل: درخواست رمزیاب جدید، فعال سازی شناسه کاربری، خلاصه حساب، مانده حساب، صورتحساب سی گردش آخر، صورتحساب دوره ای، انتقال وجه به حساب خود و سایرین ( مخصوص مدیر تراکنش)، انتقال وجه بین بانکی ساتنا و پایا ( مخصوص مدیر تراکنش)، تراکنش های در انتظار( مخصوص امضا داران حساب)، تأیید رسید انتقال وجه، مدیریت حساب های مقصد شناخته شده و... نيز به مشتريان ارايه مي گردد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین