کد خبر: ۳۴۲۱
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۳۸۴ - ۱۵:۳۴
آفتاب‌‌نیوز :

ترقي در گفتگو با خبرنگار ما گفت: «در صورت تصويب مصوبه كنگره آمريكا در چند هفته آتي مبني بر «حمايت مالي دولت آمريكا از گروههاي اپوزسيون جمهوري اسلامي در خارج كشور» مردم از كانديداتوري قاليباف به عنوان مديري نظامي – امنيتي و اقتدارگرا حمايت خواهند كرد و در آن صورت ما نيز پيرو نظر مردم كه بر آمده از نظرسنجيهاست، از او حمايت خواهيم كرد.
او در ادامه از پاسخ صريح به انتقاد قاليباف مبني بر «غيردموكراتيك بودن انتخاب كانديداي نهايي از سوي شوراي هماهنگي» پرهيز كرد و فقط گفت: «كساني كه درون شوراي هماهنگي هستند،مي توانند در مورد دموكراتيك يا غيردموكراتيك بودن تصميمات نظر دهند و نه آقاي قاليباف. البته نظر ايشان هم به نوعي يك شيوه تبليغاتي است كه به دليل عدم تخريب يا تضعيف كانديداهاي اصولگرا، من از ارزيابي آن پرهيز مي كنم».
سردبير «شما» ارگان حزبي مؤتلفه در پاسخ به اين سؤال كه آيا «حمايت از كانديداتوري قاليباف در شرايط ويژه» با يادداشتي در «رد حضور نظاميان در انتخابات» كه در هفته نامه «شما» منتشر شده بود تناقض ندارد، گفت: رد اين يادداشت يك نظر است نظري حزبي نيست و البته بنابر شرايط موجود نوشته شده است».

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین