کد خبر: ۳۴۲۲۳۰
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
سوءتغذیه بعنوان یک بیماری است که علت اصلی این بیماری فقر و عدم تغذیه مناسب می باشد و کمیته امداد با کمک به کودکان زیر شش سال تاکنون توانسته کودکان زیادی را از خطر این بیماری نجات دهد.
آفتاب‌‌نیوز :
مدیر کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان گچساران گفت: در راستای کمک به تغذیه کودکان زیر شش سال تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان 600میلیون ریال در قالب موادغذایی خریداری و بین خانواده های این کودکان توزیع شد. 

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، قبادقربانی گفت: با توجه به اهمیت مقوله سلامت و بهداشت بخصوص در کودکان زیر شش سال کمیته امداد طرح کمک به تغذیه کودکان زیر شش سال را اجرایی نموده است. 

وی اظهار داشت: سوءتغذیه بعنوان یک بیماری است که علت اصلی این بیماری فقر و عدم تغذیه مناسب می باشد و کمیته امداد با کمک به کودکان زیر شش سال تاکنون توانسته کودکان زیادی را از خطر این بیماری نجات دهد.

قربانی بیان کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون 630 میلیون ریال در قالب سبدغذایی به 150 خانوار دارای کودک زیر شش سال که مشکل تغذیه داشتند پرداخت شد. 

به گزارش خبرآنلاین، وی با بیان اینکه موادغذایی خریداری شده شامل برنج ،روغن ، ماکارونی ،رب گوجه فرنگی ، شکر و حبوبات می باشد، گفت: کودکان دارای مشکل تغذیه ای توسط شبکه بهداشت و درمان شناسایی و برای دریافت سبدغذایی به کمیته امداد معرفی می شوند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین