کد خبر: ۳۴۲۶۴۲
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیجی بدون هیچ بهانه ای مسئولیت را در هر حوزه ای می پذیرد و از خاله زنک بازی های سیاسی دوری می کند و سعی می کند به بهترین شکل وظیفه خود در دفاع از دین و میهنش را انجام دهد.
آفتاب‌‌نیوز : مهم‌ترین سخنان سعید جلیلی در یادواره سردار شهید حسینی محراب در مشهد که ایسنا آن را منتشر کرده به این شرح است:

** آنچه که جنگ ما را نسبت به سایر جنگ ها متمایز کرد جهت و هدف 8 سال دفاع مقدس بود و در این میان حضور ولی فقیه عادل مناسبت جدیدی و افق مدیریتی تازه ای را در جنگ به وجود آورد که جنگ ما را نسبت به سایر جنگ ها متمایز کرد.

**سال 59 عده‌ای می‌گفتند با این هجمه‌هایی که شکل گرفته این نظام به زودی از بین می‌رود اما در پایان دیدند که در کنار تمامی این هزینه‌هایی که انجام می‌دهند نه تنها پیروزی به دست نمی‌آورند بلکه روز به روز بر قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران می‌افزایند.

** در تمامی جنگ‌ها فرمانده به سرباز می‌گوید که به میدان جنگ برود اما جنگ تحمیلی داستانی متفاوت داشت، کسی که ایمان دارد در برابر آخرین تکنولوژی نظامی می‌ایستد و دشمن را از همین ایمان می‌ترساند که قادر به انجام هر کاری است.

**دشمن در برابر احمدی روشن‌ها که از هیچ تهدیدی نمی‌ترسند تمام توان خود را به کار گرفته است، شهدای ما به عنوان یک نیروی همیشه در صحنه حاضر بودند که هیچگونه افراط و تفریطی نداشتند و جدا از مسائل سیاسی به فکر کشور خود بودند.

**خودباوری و مردم باوری زمینه ساز تمام پیروزی‌هاست، برخی در داخل کشور عنوان می کنند که هزینه مبارزه زیاد بوده و سعی می کنند دستاوردهای ملت را کوچک نشان دهند اما این اشتباه است و تردید ایجاد می‌کند.

** پس از تصویب قطعنامه دشمن باور کرد که تنها با مدل نفوذ می‌تواند در مقابل کشورمان مبارزه کند، همین موضوع سبب شد که دشمن پروژه ایجاد تردید در باور‌های مقاومت و انقلاب را کلید بزند.

**امام خمینی (ره) از مدت‌ها پیش بیان کرد که پروژه دشمن نفوذ است و ابعاد آن را بیان کرد و ما شاهد بودیم که تاکنون از چه مسائلی برای نفوذ استفاده کرده‌اند، باید ببینیم که ایجاد 170 شبکه ماهواره‌ای چه هدفی داشته اما قطعا هدف آنها پر کردن اوقات فراغت نبوده است.

** گروهک هایی مثل داعش پیاده نظام رژیم صهیونیستی هستند و بر همین اساس سعی می کنند دعوای اسلام و استکبار را از مسیر خود خارج کنند و دعوای درون جهان اسلام را رقم بزنند اما اگر دفاع مقدس در بین ملت‌ها تکثیر شود پیروزی‌های پی در پی را رقم خواهد زد و معادلاتی مانند تسخیر یک شبه یمن را برهم می‌زند.

**رفاه کشور ما با اجرای دفاع مقدس تحقق می‌یابد و ارزشمندترین گنج آن دوران باور به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است که امروز باید به صورت گسترده در کشور اجرایی شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین