کد خبر: ۳۴۳۲۷۰
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
در آذرماه سالجاري اتفاق افتاد:
​مشتركان سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران حدود ١٢ میلیون تراکنش بانکی خود در آذرماه سالجاري را از طریق این سامانه انجام داداند.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فناوریهای جدید، ارائه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرار داده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارائه میگردد و دارای قابلیتهای فراوانی از جمله انتقال وجه، رویت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و ... میباشد. این گزارش میافزاید تعداد مشتریان استفاده کننده از سامانه بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران به ميزان ٢٠ درصد افزايش يافته و طی آذرماه امسال بیش از ١١ میلیون و ٧٠٨ هزار تراکنش در بانکداری اینترنتی این بانک انجام شده است.

بر این اساس  اين گزارش مشتریان گرامی می توانند ضمن عضویت در سامانه بانکداری اینترنتی علاوه بر بهره مندی از خدمات متنوعی که بر روی سامانه مذکور ارائه می شود از خدمات جدید نیز بهره مند گردند. همچنين بانك متبوع در جهت كاهش هزينه اشخاص حقوقي به تازگي نسبت به ارتقاي سطح كمي و كيفي خدمات اينترنت بانك ويژه اشخاص حقوقي و حقيقي مشترك (Business Internet Banking) اقدام و قابليت هاي جديدي را بر روي آن عملياتي نموده است. با قابليتي كه بر روي سامانه ياد شده ايجاد شده است شخص حقوقی مي تواند ضمن معرفي فرد مورد نظر به عنوان" مدیر تراکنش" به بانک اين امكان را فراهم نمايد كه مدير تراكنش با استفاده از دستگاه رمزياب مخصوص خودكليه تراكنش هاي مالي حساب مورد نظر را از طريق اينترنت بانك تعريف و مديريت نمايد كه اين عمليات براي صاحبان امضاء قابل دريافت و رؤيت است.

شايان ذكر است این بانک در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فناوریهای جدید، ارائه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرار داده است و دارای قابلیتهای فراوانی از جمله انتقال وجه، رؤیت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و ... می باشد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین