کد خبر: ۳۴۳۷۲۸
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
حیوانات عجیب و ترسناکی که تاکنون ندیده اید.
آفتاب‌‌نیوز : 1.    شاپرک پشمالو (Poodle Math): اطلاعات زیادی از این حشره در دست نیست. این حشره گونه جدیدی از شاپرک است که در سال 2009 دکتر انکر آن را شناسایی کرد. او این جانور را در گرن سابانا در ونزوئلا یافت.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
2.    کوسه یک چشم(Cyclops Shark) : کم پیش می‌آید افراد با این حیوان برخورد کنند. ولی وقتی که با آن برخورد داشته باشند آروز می‌کنند کاش هرگز این حیوان را ندیده بودند. این حیوان بر خلاف کوسه‌های دیگر یک چشم دارد. این کوسه در مکزیک درحالی یافت شد که طعمه کوسه بزرگتر از خود شده بود.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
3.    ببر ماهی (Goliath Tiger Fish): گونه‌هایی از ماهی وجود دارند که ما هنوز ندیده‌ایم. این نوع ماهی از آن دسته ماهی‌هایست که بهتر است هرگز آن‌ها را نبینیم. این ماهی در آفریقا یافت شده و دندان‌های بزرگ و تیزی دارد.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
4.     لک لک کفن‌ودفن(Marabou Stork): این لک لک از آن دسته لک لک‌هایی نیستند که بتوانیم داستان‌شان را برای کودکان تعریف کنیم چرا که بسیار زشت و وحشتناک‌اند. برای همین به آن لک لک کفن و دفن می‌گویند. این پرنده در جنوب آفریقا یافت می‌شود.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
5.    خرچنگ شاپرک کرم ابریشم (Lobster Moth Caterpillar): اسم این جانور من دراوریست. این کرم ابریشم شبیه خرچنگ است اما نه از نوع خرچنگ خوراکی. این موجود در مناطق مختلفی از آسیا، آفریقا یافت می‌شود. اما این جانور را بیشتر می‌توان در انگلیس پیدا کرد.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
6.    زمرد ماهی کله گوسفندی(Asian Sheepshead Wrasse) : خیلی خوب است که ما تمام حیوانات اقیانوس‌ها را نمی‌بینیم. این حیوان آسیایی یکی از آن‌هاست و از زمان‌های بسیار دور در اقیانوس آرام بوده‌است. این حیوان در کره، چین و ژاپن شناخته شده است.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
7.    خفاش میوه‌خوار بینی‌لوله‌ای معمولی(Tube Nosed Fruit Bat): خفاش‌ها کلا موجودات وحشتناکی هستند چه برسد به این حیوان!!. این موجود شبیه یک مار با ظاهر خبیث است و در جنگل‌های گرمسیری زندگی می‌کند.
 
ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر 
8.    لارو  ( Cthulhu Larva): این موجودات فرزندان خیارهای دریایی هستند. این موجود شبیه موجودات فضایی است که در حال تولید مثل است تا دنیا را محاصره کند. اما واقعا موجود بی آزاری است. این جانور معمولا در 4 هزار متر زیر سطح دریا یافت می‌شود که جلبک و گِل از غذاهای محبوبش هستند. این نوع لارو  تقریبا در تمام اقیانوس‌ها یافت می‌شوند.

ترسناک‌ترین حیوانات جهان + تصاویر

وارش نیوز
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ایرانی
|
ROMANIA
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
1
7
خیلی هم زیبا هستند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
0
4
کجاشون زشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رضا
|
-
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
0
4
آماده ام تو خونه ام ازشون نگهداری کنم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین