کد خبر: ۳۴۵۵۰
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۸۴ - ۱۲:۴۱
آفتاب‌‌نیوز : امتيازبرنده، که نام اولين فيلم از احتمالا سه فيلم مرتبطی است که وودی آلن در لندن تهيه می کند، نامزد دريافت چهار جايزه گلدن گلوب شده است.

ولی وودی آلن، می گويد که او هيچ وقت توجهی به اين که از فيلمش چگونه استقبال خواهد شد نمی کند زيرا نمی خواهد به دام اين گونه بازيهای کارهای نمايشی بيفتد.

وودی آلن در ارتباط با همين موضوع گفت: "من فيلم را به خاطر لذتی که از تهيه آن می برم می سازم و اميدوارم پس از ساختن فيلم مردم از آن خوششان بيايد ولی اگر تماشاگران آنرا نپسنديدند کاری نمی توانم بکنم چون همه چيز تمام شده است."

با وجود کار کردن در يک شهر جديد، هم وودی آلن و هم اسکارلت جوهانسن، تنها بازيگر آمريکايی فيلم می گويند که زندگی و کار کردن در لندن، در مقايسه با نيويورک، برای آنها يک شوک فرهنگی نيست.

تجربه لذت بخش

وودی آلن می گويد لندن و نيويورک کاملا قابل مقايسه اند. هر دو شهر از نظر فرهنگ غنی بوده و دارای موزه ها، تئاترها و رستوران های متعدد و ترافيک و مردمی با مليت های مختلف هستند.

امتياز برنده وودی آلن، برخلاف اسمش با تنيس سر و کار زيادی ندارد و مانند کمدی رمانتيک ويمبلدون، سوژه اش خنده دار نيست، بلکه فيلمی درباره حرص و طمع، فريب و نقشی است که شانس می تواند در زندگی بازی کند.

اميلی مورتيمر، يک بازيگر ديگر فيلم می گويد که بازی در يک فيلم وودی آلن، رويايی بوده که هرگز تصور نمی کرده به حقيقت بپيوندد و از اينکه اين فيلم نامزد چهار جايزه گلدن گلوب شده بسيار هيجان زده است.

اسکارلت جوهانسن نيز از اين خوشحال است که پس از اين که کيت وينسلت، در آخرين لحظه پيشنهاد بازی در فيلم مورد بحث را رد کرد، وودی آلن از او دعوت کرد که جای کيت وينسلت را بگيرد.

وودی آلن تا آن حد تحت تاثير بازی اسکارلت جوهانسن در اين فيلم قرار گرفت که در طول تابستان ۲۰۰۵ در فيلم ديگر خود که در لندن تهيه می کرد به او نقشی واگذار کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین