کد خبر: ۳۵۰۳۹
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۸۴ - ۰۱:۰۸
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: مردي که به خاطر انتقام از زن صيغه ايش دختر 8 ساله او را به قتل رسانده بود، درشهرستان خوي از توابع آذربايجان غربي دستگير شد. 

ماموران آگاهي شهرستان خوي در خصوص قتل دختربچه هشت ساله به نام فائزه، با انجام يک سري کارهاي اطلاعاتي و تحقيقات گسترده فردي به نام اردشير 36 ساله اهل و ساکن شهرستان خوي را که همسر صيغه اي مادر مقتول بود و به دلايلي از يکديگر جدا شده بودند،به عنوان مظنون اصلي دستگير کردند.

متهم در مرحله اول تحقيقات با تناقض گويي قصد گمراه کردن ماموران را داشت ولي با هوشياري وتوصيه هاي آنان لب به اعتراف گشود.

وي در اعترافات خود اظهار داشت : ساعت 16 و 15 دقيقه سه روز پيش به صورت غيرقانوني از محل کار خود خارج شدم و به نگهبان نيز سفارش کردم که خروج من را ثبت نکند.

وي افزود: سپس با يک تاکسي به طرف منزل زن صيغه ام حرکت کردم، درب منزل را که زدم فائزه در را باز کرد و با هم به داخل رفتيم.فائزه غذا مي خورد يک بشقاب هم براي من آورد و بعد با هم صحبت کرديم به اوگفتم، چه النگوهاي قشنگي داري بيا تا آنها را دربياورم و برايت النگو و گوشواره بهتري بخرم.يکي از گوشواره ها را خودش و ديگري را هم من درآوردم. سپس وي را به اتاق خواب برده و به وي تجاوز کردم.

قاتل افزود: بعد او را به زير زمين برده و سيم کابل را به دور گردنش پيچيدم و وقتي مطمئن شدم که نفس نمي کشد او را به داخل کارتن انداخته و با يک گوني پشم گوسفند رويش را پوشاندم. بعد از انجام قتل ساعت 15 به دانشگاه برگشتم و طلاهاي وي را نيز زير پل خاتون انداختم.

وي در بيان علت و انگيزه خود از اين اقدام گفت: در مردادماه سال 83 مادر فائزه را که معلم است جهت بچه دار شدن به صورت پنهايي به صيغه خود درآوردم. پس از گذشت 7 ماه از روابط زناشويي به دلايلي از قبيل، اطلاع همسرم از موضوع و روابط نامشروع وي با اشخاص ديگر در تاريخ 25 فروردين ماه سال جاري از مادرفائزه جدا شدم و او نيز در لجبازي با من جنين 5 ماهه مرا که در شکم داشت به طور پنهاني سقط کرد.بنابراين به جهت انتقام جويي، دختر 8 ساله وي را کشتم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین