کد خبر: ۳۵۰۷۲
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۸۴ - ۱۰:۳۶
آفتاب‌‌نیوز : پروژه قبلي اين جريان با درخواست وام 400 هزار دلاري آقاي افخمي از آقاي خاتمي رئيس جمهور وقت كليد خورد كه كيهان با دسترسي به اين سند و افشاي موافقت آقاي خاتمي با اين وام غيرقانوني، مانع از بر باد رفتن اين مبلغ كلان از بيت المال شد.
بعد از افشاي آن ماجراي پنهان، جريان ياد شده براي راه اندازي شبكه مورد نظر خود به سراغ آقاي كروبي رفت و متأسفانه آقاي كروبي علي رغم هوشياري كه از ايشان انتظار مي رفت، با اين پروژه كه به نام ايشان و به كام جريان مورد اشاره بود موافقت كرد!
گفتني است در پي يادداشت هفته گذشته كيهان با عنوان «آقاي كروبي، نام شما در اين ليست است» آقاي بهروز افخمي كه به دلايل متعدد دل پرخوني از كيهان دارد نامه اي سراسر ناسزا به روزنامه ارسال كرده است كه قبل از هر چيز نشان دهنده هدف گيري دقيق كيهان در افشاي ماجراي پشت صحنه شبكه «صبا» است.
آقاي افخمي در ابتداي اين نامه به غيرآمريكايي بودن شبكه «هات برد» اشاره كرده است كه كيهان قبلا اين اشتباه را اصلاح كرده بود و در ادامه چنانكه گويي سخنگوي آقاي كروبي است، از جانب ايشان به فحاشي عليه كيهان روي آورده است و البته به آقاي افخمي حق مي دهيم! زيرا ضربه افشاگرانه كيهان به اندازه اي براي ايشان و دوستانشان سنگين و شكننده بوده است كه نثار يك سلسله فحش و ناسزا، كمترين انتظاري است كه از جريان مزبور براي خنك كردن دل پرآشوب خويش انتظار مي رود و بايد گفت؛ در حالي كه كيهان از 15 سال گذشته تاكنون بيشترين ناسزاها را از جريانات ضدانقلاب و راديوهاي بيگانه دريافت كرده و مي كند، فحاشي افرادي نظير آقاي افخمي و دوستانش تنها افتخار ديگري است كه در پرونده عملكرد كيهان ثبت مي شود و اگر غير از اين بود بايد در صحت كار خود ترديد مي كرديم.
در اين باره گفتني هاي مستند ديگري نيز هست كه در آينده به آگاهي خوانندگان گرامي خواهيم رساند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین