کد خبر: ۳۵۲۱۶
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۳۸۴ - ۱۶:۴۶
كابوس انگليسي ها ختم بخير شد
آفتاب‌‌نیوز : او درست در شب سال نو ميلادي و در ديداري كه با نتيجه 2 بر صفر به نفع تاتنهام پايان يافت دچار مصدوميت شد.

وي در كنار كاپيتان آلن شيرر در خط حمله، خطري بزرگ محسوب مي شد كه در 9 ديدار نخست براي زاغ ها، 7گل به ثمر رساند. اين مصدوميت، شايد بزرگترين اتفاق ناگوار براي باشگاه نيوكاسل محسوب شود.
همچنين اسون گوران اريكسون، سرمربي انگليسي اظهارداشته كه تا شروع جام جهاني 20006 آلمان، وضعيت مايكل را هر روز بررسي مي كند.
اريكسون در گفت و گويي با وب سايت اتحاديه فوتبال اظهار داشت: "از اين وضعيت پيش آمده بسيار متاسفم. شرايط بدي براي اوون و نيوكاسل پيش آمده است. مايكل، مهاجمي فوق العاده براي باشگاه نيوكاسل و فوتبال انگليس محسوب مي شود. اميدوارم به زودي به وضعيت مطلوب برسد. من نيز هر روز شرايط او را به دقت بررسي مي كنم."
آلن موراي، كمك مربي نيوكاسل نيز در اين خصوص اذعان داشت: "اين مصدوميت، زمان زيادي را صرف خواهد كرد، اما به اين مساله خوش بين هستم و اميدوارم وي به زودي بهبود يابد. اگر همه چيز طبق برنامه پيش رود، حدود 8 تا 10 هفته مايكل را در اختيار نخواهيم داشت. از دست دادن استعداد برتر گلزني تيم در حكم بدشانسي و بدبختي نيوكاسل خواهد بود."
طبق آزمايشات به عمل آمده، استخوان پنجم پاي اوون كه انتهاي آن به انگشت كوچك پا مي رسد، مصدوم شده كه همين اتفاق در آوريل 2002 براي گري نويل، در سپتامبر 2004 براي استيون جرارد و در يورو 2004 براي وين روني به وقوع پيوسته بود.
همچنين ديويد بكام دومين استخوان پاي خودر ا پيش از جام جهاني 2002 مصدوم يافت و براي حضور در آن تورنمنت بزرگ جهت به دست آوردن سلامتي خودش، تلاش مي كرد.
اوون در اين فصل يكي از بهترين هاي نيوكاسل بوده است. او قصد داشت اعتبار از دست رفته خودش را پس از خاحافظي با برنابئو در سنت جيمز پارك باز يابد اما اين اتفاق ناگوار باز هم سد راه او شد.
اما خبر خوبي كه كابوس انگليسي ها را ختم به خير كرد اين است كه اوون در جام جهاني حضور خواهد داشت.
وي پس از اين مصدوميت شديد در گفت و گويي با اسپورتس نيوز ساندي اين چنين گفت: "همه ما در جام جهاني سهمي داريم. تمام سعي ام را به كار مي گيرم تا پيش از جام آمادگي كاملي را كسب كنم برخلاف نظر بسياري از كارشناسان، مصدوميت من تاثيري در حضور در جام ندارد."
بيش از 4 ماه تا جام جهاني باقيسمت و من حداكثر به 3 ماه زمان نياز دارم. پس عجله اي در كار نيست. مهره هايي چون روني، بكام، گري نويل و استيو جراردهمگي با چنين مشكلاتي روبرو بوده اند و از پس آن برآمدند. پس من هم مي توانم.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین