کد خبر: ۳۵۳۶۴۹
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹
​سود سهامداران دو شرکت سرمايه گذاري غدير و پارس توشه مربوط به سال مالی از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت مي گردد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت هاي  سرمايه گذاري غدير و پارس توشه، سود سهامداران شركت سرمايه گذاري غدير مربوط به پايان سال  مالي آذر ماه ٩٤ و سود سهام تعلق گرفته به سهامداران شركت سرمايه گذاري پارس توشه مربوط به پايان اسفند ماه ٩٣ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت هاي یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ٨٨٨٣٧٩٩٧ امور سهام شركت سرمايه گذاري غدير و امور شركت سرمايه گذاري پارس توشه با شماره تلفن:٨٨٧٨٧١٦٦ و تماس بگیرند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٦٠٠ شعبه در سراسر کشور، ٣٩١ هزار و٢٥٠ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ٤٦٨ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x