کد خبر: ۳۵۴۰۸۱
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
آسیابی در ارتباط با پرونده عامل اسیدپاشی در آرایشگاه زنانه گفت: در تحقیقات معموله نزد بازپرس که در دادسرا و حضور دادستان مرکز استان سمنان انجام شده، متهم اقرار و سرقت را انگیزه اقدام خود اعلام کرده است.
آفتاب‌‌نیوز : «حیدر آسیابی» در تشریح جزئیات دستگیری عامل اسیدپاشی در یک آرایشگاه زنانه در سمنان گفت:  با تلاش شبانه‌روزی عوامل انتظامی شهرستان سمنان، متهم اسیدپاش آرایشگاه زنانه سمنان ظرف مدت کمتر از پنج روز از تاریخ وقوع جرم شناسایی  و دستگیر شد.

به گزارش میزان، وی ادامه داد: متهم به هویت م . س متولد 1369 اهل یکی از استانهای شرقی کشور و مقیم سمنان است که با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اکیپ ویژه با مجوز قضائی صادره در منزل یکی از بستگانش در شهر سمنان دستگیر شد.

آسیابی گفت: متهم نیز در جریان اسیدپاشی از ناحیه دست و پا و چشم راست دچار آسیب شده و آثار صدمات در اعضای بدن متهم به وضوح قابل مشاهده است و دست چپ وی به شدت آسیب دیده است.

دادستان سمنان تصریح کرد: متهم بعد از وقوع جرم در منزل محل دستگیری مخفی شده بود و جهت مداوا به مراکز درمانی مراجعه نداشته است و صراحتاَ نزد مامورین و بازپرس پرونده به ارتکاب جرم اقرار کرده است. وی دارای دو فقره سابقه محکومیت قطعی در ارتباط با مواد مخدر بوده و در تحقیقات معموله نزد بازپرس – که در دادسرا و درحضور دادستان مرکز استان انجام پذیرفته – در حال حاضر سرقت را انگیزه اقدام خویش اعلام داشته است.

دادستان مرکز استان سمنان از تلاش جدی و بی وقفه عوامل انتظامی به ویژه فرمانده انتظامی شهرستان سمنان و پلیس آگاهی استان در امر شناسایی محل اختفاء و دستگیری متهم اسید پاش تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x